Mafia 2 Original ve Definitive Edition neden aynı?

Lord Alastor

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar, yakın zamanda bu seriye başlayacağım ve bu oyunun iki sürümüde bende mevcut, ama hangisine başlarım diye bir karşılaştırmalarına bakıyım dediğimde grafik açısından tamamen farklarının olmaması hatta bazı yerlerde orjinal sürümünün definitive'den bazı bölgelerde biraz daha iyi görünmesi ve optimizasyon olarak bile çok daha iyi olması beni cidden acayip şaşırttı. Normlade fps haricinde tam tersi yani grafik olarak definitive yapımlarım daha iyi olması lazım hep, yanlış mıyım?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kaplama kalitesi ve ışıklandırmalar bariz şekilde DE sürümünde daha iyi. Bana soracak olursanız ben orijinal sürümün oynanması taraftarıyım. Orijinal sürümde yer alıp DE sürümünde yer almayan ufak tefek çevresel faktörlerden ötürü.

Merhabalar, yakın zamanda bu seriye başlayacağım ve bu oyunun iki sürümüde bende mevcut, ama hangisine başlarım diye bir karşılaştırmalarına bakıyım dediğimde grafik açısından tamamen farklarının olmaması hatta bazı yerlerde orjinal sürümünün definitive'den bazı bölgelerde biraz daha iyi görünmesi ve optimizasyon olarak bile çok daha iyi olması beni cidden acayip şaşırttı. Normlade fps haricinde tam tersi yani grafik olarak definitive yapımlarım daha iyi olması lazım hep, yanlış mıyım?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Normal sürümü ile farkı yok. Hatta bazı durumlarda normal sürüm daha iyi. Definitive Edition bazen FPS düşüyor durduk yere. Bir de boyutu fazla.

Merhaba, yakın zamanda bu seriye başlayacağım ve bu oyunun iki sürümüde bende mevcut, ama hangisine başlarım diye bir karşılaştırmalarına bakayım dediğimde grafik açısından tamamen farklarının olmaması hatta bazı yerlerde orijinal sürümünün Definitive'den bazı bölgelerde biraz daha iyi görünmesi ve optimizasyon olarak bile çok daha iyi olması beni cidden acayip şaşırttı. Normlade FPS haricinde tam tersi yani grafik olarak Definitive yapımlarım daha iyi olması lazım hep, yanlış mıyım?

Evet bazı kişilere göre grafik olarak bir farkının bulunmadığını söylerler ama animasyonlardaki ve ağız hareketlerinde fark var.

Geri
Yukarı