Mafia 2 overrated bir oyun

Enis'in şu videodaki yorumuna katılıyorum. Bence de Türkiye içerisinde fazla abartılıyor. Global tarafta Mafia 1 göre çok da sevilen bir oyun değil. Ben de oyunu tam anlamıyla bitiremedim. Oyun yarısında sıkmaya başlıyor. Açık dünyası işlevsiz ve ilk oyuna göre de o atmosfere sokamıyor. Çoğu kişi hikaye bitişini de hiç sevmiyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tartışma kültürü olmayan fanboyları da göz ardı edip geçin.

Evet gerçekten sonu rezaletti.
(Sonunu görmek istiyorsan 10 dolar daha verip DLC'yi oynaman gerek)

İlk yarısı iyiydi, ikinci yarısından itibaren artık baymaya başladı. İyi oyun, hoş oyun ama overrated olduğuna katılıyorum. İyi, o kadar. 7.5/10 veririm kişisel olarak.

Bu başlıkta da düşünme yetisini dahi kaybetmiş, tartışmaktan aciz insanları engellemiş oldum. İyi oldu.

Oyunun orjinal versiyonunu oynamanızı tavsiye ederim.Overrated kısmı ise kişiden kişiye göre değişir.Şahsen bana göre 1.oyunun yerini tutmaz lakin 2'de güzel bir oyundur yani.

Nasıl sıkıcı geldi ki. Ben şu zamana kadar çok hikayeli oyun oynadım çoğu sıktı Mafia sıkmadı. Kısa mı maalesef doğru 2K oyunun içine etti süre anlamında, ama gayet iyi bir oyun. Definitive'si çok kötü bu doğru ama standartı ile Definitive'si anlamında hiçbir fark yok denilebilir.

Geri
Yukarı