Mafia 3 Sonunda E3 2015’te Görücüye Çıkabilir

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036

Mafia serisinin yıllardır beklenen devam oyunu, en sonunda bu yılki E3 fuarında tanıtılabilir. Mafia serisi, kendi türünün önde gelen markalarından biri. Serinin şimdiye kadar yayınlanmış olan iki oyunu da beğeniyle karşılanmış ve serinin kendi hayran kitlesinin oluşmasını sağlamıştı. Geniş kitlelerce sevilen bu serinin üçüncü oyununa dair yıllardır yeni bir haber yok, ancak bu durum yakında

Mafia 3 Sonunda E3 2015’te Görücüye Çıkabilir Technopat

1041830.gif

Daha fazlası...

İlk başlarda duyduğum heyecanı duymuyorum nedense. 4 sene önce bile yakında çıkar diye bekliyordum. Zaten sistemim de oyun oynamaya hiç elverişli değil. (n)

Bir zahmet çıkartsınlar artık. Şirket değişti denildi, yapımcı seriyi iptal etti denildi, karakterler değişti denildi vs vs... Her kafadan bir ses çıktı. Umarım dedikleri gibi olur. Bende sabırsızla piyasaya resmi olarak çıktığı gün, oynayacak kişiler arasındayım.

@Silinen üye Dostum 2. serinin neyi var? Şahsen gerek grafik olarak, gerek hikaye olarak favori ilk 3 oyunumun arasında yer alıyor. Ayrıca 3. serisinin daha güzel ve de geliştirilmiş olacağı fikrindeyim.

Bu duyduğum en güzel haberlerden birisiydi.(y)
Mafia oyununa özelliklede 2. serisine bayılılmıştım. Umarım 3. serisi de 2. gibi tadından yenmez olur.:)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı