Mafia 3 Sürüm Farkı

buzdolabi102

Kilopat
Makaleler
1
Merhabalar
Mafia 3, alacağım fakat standart ve Digital Deluxe Edition olmak üzere 2 sürüm var. Aralarında yaklaşık 15 lira var.
Standart sürümde sadece oyun var. Digital Deluxe Edition'da ise 3 tane genişleme paketi ve bu 3 genişleme paketi yaklaşık 10 saat ek içerik sunuyor. 2 sürümün arasında kaldım. Aranızda genişleme paketini deneyimlemiş biri var mı?
Oyunun durumun vahim olduğunu biliyorum fakat gene de şans vermek istiyorum. Sizce hangi sürüm?

Oyunun durumunda bir sıkıntı yok,eski yazılarını veya yorumlarını okduysanız normaldir.

Digital deluxe edition sürümünde şu an ortalardayım ve çok keyifli,başarılı bir oyun.Özellikle oyun fizikleri ile meşhurdur.Mafia 2 den sonra karışık gelmişti ama kısa sürede alıştım.

İlk çıktığında fps limit sorunu vardı,daha sonrasında kaldırdılar 30,60 ve limitsiz olarak özellik getirdiler.

Büyük ihtimalle standart sürüm alacağım.
:D Fizikler:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyunun durumunda bir sıkıntı yok,eski yazılarını veya yorumlarını okduysanız normaldir.

Digital deluxe edition sürümünde şu an ortalardayım ve çok keyifli,başarılı bir oyun.Özellikle oyun fizikleri ile meşhurdur.Mafia 2 den sonra karışık gelmişti ama kısa sürede alıştım.

İlk çıktığında fps limit sorunu vardı,daha sonrasında kaldırdılar 30,60 ve limitsiz olarak özellik getirdiler.
İlk defa oyunu başarılı bulan birini görüyorum, tebrik ediyorum.

Baya bir inceleme izledim hepsi oyunun ilk iki saati efsane ondan sonra oyunun kötü yönünün ortaya çıktığını söylüyor.
Demo'da kesinlikle oyunun ilk iki saatinden. 40 lira az değil hala karar aşamasındayım.

Almak istiyorsan bu forumda iyi yorum bulman zor. Burada sana çok güzel oyun bu fiyata kaçırma demezler. Almak istiyorsan ama yorumlardan çekiniyorsan bence sen oyunu beğenen kişileri bul onlarla konuş. Bence karar vermen kolaylaşır. Onlar neyi beğenmiş. Bu oyun evet kötü deniliyor ama beğenen de var illaki öyle ya da böyle sen de beğeneceksin belki.

Baya bir inceleme izledim hepsi oyunun ilk iki saati efsane ondan sonra oyunun kötü yönünün ortaya çıktığını söylüyor.
Demo'da kesinlikle oyunun ilk iki saatinden. 40 lira az değil hala karar aşamasındayım.
Demosu bile tekdüze gelmişti bana, aynı zamanda oynanış ve animasyonlar da hiç hoşuma gitmedi, silah tutuşları bile rezalet. Tek beğendiğim noktası hikaye anlatımıydı. Beğenilmemesinin en büyük nedenlerinden biri de serinin önceki oyunlarına nazaran çok alt seviyede kalması ve hikayenin devamını beklenilen şekilde karşılayamamış olması. Önceki iki oyunu oynamadıysanız beğenme ihtimaliniz biraz daha yüksek diyebilirim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı