Mafia 3 vs Witcher 3

KS
Lintos

Lintos

Kilopat
Makaleler
10
Yer
Jackson, Wyoming
Herkesin verdiği cevapları vereceğim ama gerçekten de Witcher 3 bir efsanedir. Kendisi ortalama üstü bir oyundan (Witcher 2) sonra çıkan efsanevi bir oyundur.

Mafia 3 ise Mafia 1 ve 2 gibi çok güzel oyunları çöp etmiş 25 saat boyunca aynı şeyi tekrarladığınız bozuk bir oyundur. Ama tabi ki seçim size kalmış. (Bu arada Witcher 3 oyununu Witcher 2 oyununu oynamadan da anlayabilirsiniz ama Witcher 1 ve 2 oyunlarının hikayesini bilerek geçiş yapmanız daha iyi olacaktır.
Aradığım cevap buydu teşekkürler :D

WereBear

Hectopat
Kesinlikle Witcher 3 almalısın. Witcher oyunlarının(1-2) hikayelerini internette bulabilirsin. Bu arada insanlar genel olarak ilk oyunu beğenmiyorlar fakat ben beğenmiştim ve oynarken zorlanmamıştım. Fiyatları uygun ilk oyunları da deneyebilirsiniz. Biraz şans tanıyın derim ben. 1-2 saat bakıp sıkıldım diyip atmayın kenara bence.

DedeYita

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Antalya, İstanbul
The witcher 3: Wild Hunt Game of the Year Edition alın. 30₺ fiyatı var ve içinde 2 dlc de sana veriyorlar. Oynaması ve hikayesi gayet güzel.

KS
Lintos

Lintos

Kilopat
Makaleler
10
Yer
Jackson, Wyoming
Hiç düşünmeden Witcher 3. Mafia 3 dediğin oyunda hep aynı şeyleri yapıp duruyorsun. Çok sıkıcı.
Hocam biraz geç cevap oldu sanırım sizinki :D ben witcher 3'ü aldım bitirdim bile :D

KS
Lintos

Lintos

Kilopat
Makaleler
10
Yer
Jackson, Wyoming
Hangi son denk geldi? Bende Ciri Witcher oldu Radovid savaşı kazandı ve gayriinsanları yaktı.
Ciri dünyayı kurtarmak için kendini feda etti gibi birşey oldu. Sonrasında ise ölmediğini Geralt'ın Ciri'nin babasına yalan attığını oyunun son sahnesinde gördüm. Eredin'i felan öldürdük.

Furkan17TR

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Merkez/ÇANAKKALE
Ben olsam Witcher 2'yi korsan indirir oynarım. Hoşuma giderse satın alırım. 5-10 lira çok para değil ama daha iyi değerlendirilebilir.

Şunun için söyledim, parayı verdin, oyun beklediğin gibi değil, beğenmedin. En azından para boşa gitti diye üzülmezsin.

Yusuf serdarr

Hectopat
Makaleler
1
Ben olsam Witcher 2'yi korsan indirir oynarım. Hoşuma giderse satın alırım. 5-10 lira çok para değil ama daha iyi değerlendirilebilir.

Şunun için söyledim, parayı verdin, oyun beklediğin gibi değil, beğenmedin. En azından para boşa gitti diye üzülmezsin.
Beğenip beğenmediğini 2 saatte anlayabilir. Steamden alır ve beğenmezse 2 saat içerisinde iade edebilir.

Yukarı