Mafia 4'ten beklentiniz var mı?

Yok. 3. oyundan sonra toparlayabileceklerini sanmıyorum.
Mafia 1 Reworku'nda zor da olsa toparladılar 🙂

Hangar 13 galiba şu sıralar Mafia 4 için çalışıyor. Mafia 3'ü oynamadım ama YouTube'dan biraz inceleme yaptım. Bu oyun Mafia serisini tam anlamıyla batırmış. Gerek tekrarlı yapısı olması gerek İtalyan mafyası temasından çıkması bu seriyi bitirmiş. Ayrıca ikinci oyun ile doğru düzgün bir bağlantısı yoktu. 1951 yılı sonrasına hiç değinilmemiş. Çinliler Joe'ya ne yaptı, Francesca'ya ne oldu, Vito kendi mafyasını nasıl oluşturdu bunlar hakkında hiç detaya girilmemiş. Oyun çok aceleye getirilmiş. Bundan dolayı benim Mafia 4'ten hiç beklentim yok. Sizin bir beklentiniz var mı?
Belli olmaz. 3.Rezil oyundan bu kadar tepki almak belki rotayı doğru istikamete çevirmelerine neden olabilir. Bu firma Definitive Edition hastası bir firma 4'ü kötü yapsalar bile tekrar Reworklerler 😆

Hitman, GTA vb. oyunlardan çorba yapıp bırakmışlardı, rezalet bir oyundu ya hatırladıkça üzülüyorum.

Bence direkt Mafia serisini Hitman'a döndürmüşler birkaç şey dışında tıpatıp aynı. Pusu atmalar gizlice arkadan bıçaklamak falan direkt Hitman tarzında bir şey. Bir de tekrarlı görev yapısı koymuşlar tam Hitman olmuş.

Geri
Yukarı