BF 2042'den beklentiniz var mı?

kassandra13

Kilopat
Bugün bir sitede 320 TL'ye ön sipariş gördüm. Oyunun videolarına biraz baktım. Şu anda BF1 oynuyorum ve oyun mantık olarak zaten aynı görünüyor. Grafikleri her zaman olduğu gibi iyi. Yani oyun bana pek yeni bir oyun gibi gelmedi, eski BF'lerin biraz makyajlanmışı gibi sanki. Alpha test videolarında grafikler kötü buglar var onların düzeleceğini var sayıyorum. Kısaca oyun bana oynanış olarak BF1 ve BF5'den farklı bir şeye sahipmiş gibi görünmüyor. Siz ne düşünüyorsunuz?

Evet aslında ilgimi cekiyordu ama oynanış videosunu görünce biraz soldum. Oyun biraz gelecek temalı olduğu için pek ilgimi çekmiyor artık.

Tüm BF oyunları mantık olarak aynı zaten. Mekanikler, grafikler ve eklentiler gelişiyor. 64vs64 modu çok zevkli olacaktır. Geçtiği zaman da tam istediğim bir zaman, teknolojik bir BF serisinin artık yeniden yapılması gerekliydi ve yapıldı. Fiyatı 100-150TL civarına düştüğü gibi alacağım.

Bugün bir sitede 320 TL'ye ön sipariş gördüm. Oyunun videolarına biraz baktım. Şu anda BF1 oynuyorum ve oyun mantık olarak zaten aynı görünüyor. Grafikleri her zaman olduğu gibi iyi. Yani oyun bana pek yeni bir oyun gibi gelmedi, eski BF'lerin biraz makyajlanmışı gibi sanki. Alpha test videolarında grafikler kötü buglar var onların düzeleceğini var sayıyorum. Kısaca oyun bana oynanış olarak BF1 ve BF5'den farklı bir şeye sahipmiş gibi görünmüyor. Siz ne düşünüyorsunuz?
Evet RX 560 sorunsuz oynatsın FSR desteği olsun yeter.

Geri
Yukarı