Mafia: Definitive Edition alınır mı?

Low'da 25-30 FPS gibi kaldırabilir. Mobilden girdiğim için göremedim ilk başta sisteminizi. Size kalmış hocam. İsterseniz bir deneyin malum yerlerden. Eğer performansından memnun kalırsanız alabilirsiniz Epic Games'ten.

Yok hiçbir şekilde korsan kullanmıyorum. Ama Mafia 3'ü de öyle bitirdim. Low medium karışık ayarlarda bitirmiştim. Aynı mı grafikler?Aynıysa herhalde aynı ayarlarda oynarım.

Yok hiçbir şekilde korsan kullanmıyorum. Ama Mafia 3'ü de öyle bitirdim. Low medium karışık ayarlarda bitirmiştim. Aynı mı grafikler?Aynıysa herhalde aynı ayarlarda oynarım.
Oyunda sadece üç farklı ayar var. Low-Medium-High. Sanırım Mafia 3'ten az daha gelişmiş grafikler. Mafia 3 rezaletini hiç oynamadığım için bilmiyorum. O oyunda optimizasyon sorunu var diyorlardı. Mafia DE'de hiç sorun yok. Eğer Mafia 3'ü bitirdiyseniz, fps olarak Mafia DE de sizi tatmin eder diye düşünüyorum.

Oyunda sadece üç farklı ayar var. Low-Medium-High. Sanırım Mafia 3'ten az daha gelişmiş grafikler. Mafia 3 rezaletini hiç oynamadığım için bilmiyorum. O oyunda optimizasyon sorunu var diyorlardı. Mafia DE'de hiç sorun yok. Eğer Mafia 3'ü bitirdiyseniz, fps olarak Mafia DE de sizi tatmin eder diye düşünüyorum.
Videolara baktım da hocam muazzam duruyor.Mafia DE'nin grafikleri daha iyi ve sanki Mafia DE'da da optimizasyon sorunu vardı.Yoksa alıp oynarım.

Videolara baktım da hocam muazzazm duruyor.Mafia DE'nin grafikleri daha iyi ve sanki Mafia DE'da da optimizasyon sorunu vardı.Yoksa alıp oynarım.
Hocam benim bildiğim yoktu. GTX 1650 ile en yüksek ayarlarda 40 fps sabit vermişti oyun boyunca. Bir kere kastığını takıldığını hatırlamıyorum. Bence stabil fps verme konusunda baya iyi optimizasyonu var.

Aşağıdaki videoda low ayarlarında ne kadar fps verdiği görülüyor. Birde bundan daha fazla hesap edin çünkü aynı zamanda kayıtta alıyor videodaki arkadaş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı