Mafia Definitive Edition mu? Death Stranding mi?

flitttermice

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar malum Epic indirimleri var kupon 60 TL oyunlarda indirimli, 90 küsurlere geliyor iki oyunda sizce hangisini almalıyım kararsiz kaldim Death Stranding'i 2 saat falan oynadim hoşuma gitti fakat bilemedim Mafia da çok güzel geliyor hikayesi falan tatlı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mafia 1 açık dünyası olsa da çizgisel bir oyun en nihayetinde ama benim açımdan baya güzel bir oyun, Death Stranding ise en temelinde açık dünyası olan bir yürüme simülatörü ama farklı bir deneyim. Uzun süreli oynayışta sıkabilme ihtimali yüksek. Ben senin yerinde olsam Death Stranding'i alırdım farklılık iyidir.

Death Stranding her insanın sevebileceği bir tür değil. Oynayıp beğendiyseniz alabilirsiniz ya da video izlediyseniz. Mafia daha düz giden bir oyun. Oynanış olarak Death Stranding kat kat daha uzun. Tercih sizin. Ben Mafia tercih ederdim.

Şöyle açıklıyayim hemen hoşuma gitti fakat Death Stranding kisa bir süre sonra gerdi ve eşya boşaltma tasima işleri oraya buraya yerlestirme olayi uğraştırdı walkthrough baktim cok uzun geldi bir de benim istedim cok tatli bir hikayesi olsun atmosferi tam yaşatsın tam hikaye konusu olarak çeksin beni... Mafia'dan kullanacağım sanirimi billetimi teşekkürler :)

Arkadaşlar malum Epic indirimleri var kupon 60 TL oyunlarda indirimli, 90 küsurlere geliyor iki oyunda sizce hangisini almalıyım kararsiz kaldim Death Stranding'i 2 saat falan oynadim hoşuma gitti fakat bilemedim Mafia da çok güzel geliyor hikayesi falan tatlı.

Mafia der susarım harika bir oyundu ben hayret kaldım bir de şunu net derim 1'den sora 2'ye sararsınız.
Not: Ben normali de oynayıp sevmiştim onun da etkisi olabilir sevgime.

Geri
Yukarı