Mafia Definitive Edition R7 240 sistemde oyundan atıyor

Ajan_47

Hectopat
Daha fazla  
Mafia Definitive Edition almıştım. Genelde internet kafede oynuyordum. Bir ihtimal açılır diye kendi sistemime kurdum. Tüm ayarları en düşüğe aldım. Oyun açıldığı sırada introdaki kuş uçmaya başladığı an oyundan atıyor. YouTube'dan baktığımda benim sistemime yakın bir sistemde düşük FPS'de olsa oynandığını gördüm. Ama bence hiç giremiyorum oyuna. Sizce neden?

Sistemim:
4 GB RAM
R7 240 2 GB
Core 2 Quad Q9300

Son düzenleyen: Moderatör:
Screenshot_20201016-163136.png

Mafia Definitive Edition almıştım. Genelde internet kafede oynuyordum. Bir ihtimal açılır diye kendi sistemime kurdum. Tüm ayarları en düşüğe aldım. Oyun açıldığı sırada introdaki kuş uçmaya başladığı an oyundan atıyor. YouTube'dan baktığımda benim sistemime yakın bir sistemde düşük FPS'de olsa oynandığını gördüm. Ama bence hiç giremiyorum oyuna. Sizce neden?

Sistemim:
4 GB RAM
R7 240 2 GB
Core 2 Quad Q9300
Ram yetmiyor gibi görünüyor. Ayrıca ram vs ekran kartı yükseltirseniz güzel bilgisayar olur diye düşünüyorum.

Hocam sistemin düşük olduğunun farkındayım ama şöyle bir şey var. Ben bu sistemle HITMAN 2 'yi düşük ayarda olsa akıcı oynayabiliyordum. Onun gereksinimleri de bu oyuna yakındı. Bu oyunu neden açmıyor. Bence sistemle alakası yok. En azından açması lazım değil mi? FPS düşük de olsa..

Sistemim:
4 GB RAM
R7 240 2 GB
Core 2 Quad Q9300
1024x768 çözünürlükte RAM kullanımı düşer muhtemelen sıkıntı yaşamazsınız. Mümkünse işlemciye O.C yapın.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı