Çözüldü Mafia: Definitive Edition "Tareti yok et" görevi nasıl yapılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Thyphon4136

Centipat
Daha fazla  
Mafia: Definitive Edition'da bir görev var. Tank gibi bir şey var ve onun taretini yok etmeniz gerekiyor ama ben neden bilmiyorum tam olarak 1 saat 2 dakikadır başaramadım. Oyunu en kolaya aldım, aim assist'i en yükseğe aldım ama olmuyor, bir türlü geçemiyorum. Sanırım 15-20 FPS'le oynadığımdan da olabilir, bilmiyorum. Şu görevin save dosyası var mı? Hiçbir oyunda bu kadar zorlanmadım. Çoğu kişinin zor dediği şu yarışı bile 2. seferde geçtim ama bu görev beni delirtti, oyundan soğudum yemin ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
15 FPS sizi rahatsız ediyorsa normalini alın indirimdeyken.

Önce aracın silahını ve sonra camlara ateş ederek polisleri indirmeniz gerekiyor. Direkt araca ateş ediyorsanız olmaz t

Tabii ki de önce tarete ateş ediyorum ama yok, patlamıyor. Üstünde bir ateş falan çıkıyor, patlama oluyor ama asla tamamen patlamıyor. Ne yaparsam yapayım geçemedim bir türlü.

Yanlış yaptığınız bir şey var demek ki. Videoyu izleyerek tekrar deneyin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyunu bitirdim, uzun bir uğraş sonucunda sonunda o görevi geçtim. Yardımlarınız için teşekkürler. Ama bu nasıl final ya? Ben önce Mafia 2'yi bitirmiştim.
Angelo'yu bizim öldürdüğümüzü bilmiyordum. Son sahnede bayağı şok oldum ve üzüldüm.
Sıra Mafia 3'te :/

Geri
Yukarı