Mafia Remake vs Cyberpunk

Baho78

Kilopat
Steam sonbahar indirimlerinden bu iki oyun aklımda ve almak istiyorum. Çok kararsızım. Ne almalıyım sizce? Hangisi alınmalı?

Sistem: Ryzen 3 3100 - GTX 1650 - 16 GB RAM.

Mafia definitive edition daha çok lineer ve yoğun bir oyun 12 saatte falan bitiyor. Cyberpunk ise açık dünya bir oyun sizi daha uzun süre ekran başında tutar. Cyberpunk ne kadar hatalı ve sıkıntılı bir oyun olsa da keyifle 70 saat oynadım hatta yakın zamanda bir tur daha dönmeyi düşünüyorum. Mafia definitive edition çok güzel bir oyun lakin fiyatı biraz daha düşmedikçe bence girmeyin.

Mafia definitive edition daha çok lineer ve yoğun bir oyun 12 saatte falan bitiyor. Cyberpunk ise açık dünya bir oyun sizi daha uzun süre ekran başında tutar. Cyberpunk ne kadar hatalı ve sıkıntılı bir oyun olsa da keyifle 70 saat oynadım hatta yakın zamanda bir tur daha dönmeyi düşünüyorum. Mafia definitive edition çok güzel bir oyun lakin fiyatı biraz daha düşmedikçe bence girmeyin.
Aynen Mafia'nın süresi kısa ama cyberpunk da kaç gb acaba en son 70gb'dı şimdi kim bilir güncellemelerle 100gb'ı geçmiştir.

@Baho78 100 GB değil.
CYBERPUNK.PNG

Geri
Yukarı