Çözüldü Mağaza Uygulamasını Kısayol Oluşturamıyorum

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Lactuca Sativa

Kilopat
Windows 10 mağazasından indirdiğim uygulamalardan sadece Spotify uygulamasını masaüstüne gönderebildim. Görev çubuğuna eklenebiliyor ancak Instagram, TranslucentTB uygulamalarının kısayollarını windowsapps klasöründe bulamıyorum. Ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Konuyu görünce Whatsapp Desktop uygulamasında denedim (Mağazadan yükledim.). İstediğiniz uygulamayı Başlat menüsünde arama yoluyla bulduktan sonra "Başlangıç'a sabitle" seçeneğini tıklayın. Sonra masaüstündeyken Başlat menüsünü açıp o uygulamayı masaüstüne sürükleyin. Whatsapp'ta denediğimde bağlantı oluşturabildim, belki diğerlerinde de oluyordur.
Konuyu görünce Whatsapp Desktop uygulamasında denedim (Mağazadan yükledim.). İstediğiniz uygulamayı Başlat menüsünde arama yoluyla bulduktan sonra "Başlangıç'a sabitle" seçeneğini tıklayın. Sonra masaüstündeyken Başlat menüsünü açıp o uygulamayı masaüstüne sürükleyin. Whatsapp'ta denediğimde bağlantı oluşturabildim, belki diğerlerinde de oluyordur.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı