Windows ISO dosyası oluşturamıyorum

• Konuyu başlatan Bonita
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 872

Bonita

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Rufus'ta her şeyi hallediyorum, başlat diyorum fakat flasha böyle yaziyor. BIOS'ta da böyle gözüküyor ve kurulum yapamıyorum. Ne yapmam lazım?

Dosya Ekleri

• 16651662344137727013599753588046.jpg
    16651662344137727013599753588046.jpg
    183,2 KB · Görüntüleme: 48
Son düzenleyen: Moderatör:
Ventoy ile deneyin. ISO dosyasını indirdiniz ve görseldeki yazılmış hâli, değil mi?
Ventoy ile USB oluşturun. Buradan programı indirin. USB'yi Ventoy işe biçimlendirin. 2 bölüm oluşacak. Birisi bayağı küçük bir alan olacak, diğeri USB'nin yaklaşık azami boyutu kadar olacak. ISO dosyasını o bölüme atın. Evet, dümdüz ISO'yu alıp kopyala yapıştır deyin.
Boot edip UEFI olanı seçin, attığınız Windows ISO'sunu seçin ve kuruluma başlayın.

Yani direkt flash belleği seçip kurulum yapamıyorum (BIOS-flash bellek ile başlatma yerinde)
Arkadaş doğru söylüyor. Ben alternatif bir çözüm söylediysem de siz yine de sorununuzu tam olarak söyleyin. Lütfen daha detaylı anlatın. Neden yapamıyorsunuz?

Cevabını yazmışsınız. Demek ki anladınız da yazdınız hocam.
Hayır dostum.
Ben alternatif bir çözüm söylediysem de
Söylediğim alternatifti. Şöyle de yapabilirsiniz demekti. Sorununuzu dediğim yolla da yapabilirsiniz fakat sizin karşılaştığınız problem ne onu da bilelim. Belki benim dediğim yol da çalışmaz. Arkadaş doğru söylüyor yani.

Yine siz deneyin. Olmazsa devam ederiz. Olursa mesajımı çözüm olarak işaretlersiniz.👍

Son düzenleme:

Geri
Yukarı