Magic Mouse 2 alınır mı?

batuhandumpas

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. MacBook kullanıcısı oldugum için Magic Mouse 2 almayı düşünüyorum. Kullananlar memnun mu acaba? Ve dayanıklı bir mouse mi? En merak ettiğim konulardan biri örneğin kolay çiziliyor mu veya düşerse çat bozuluyor mu? Kullananlar söyleyebilir mi acaba? Ful dokunmatik olduğu için biraz endişelerim var.

Daha önce elime geçti sağlam oğlu sağlam bir mouse ama ben çizimle tasarımla uğraşmadığım için kendime microsoft designer mouse almıştım, daha ucuz ortalama bir kullanıcı için daha pratik.

Şu olay hiç hoş değil, gerisi hakkında bir fikrim yok.

Dosya Ekleri

• apple-magic-mouse-2-nin-sinir-bozucu-tasarim-hatasini-yine-duzeltmedi-bocek-gibi-ters-cevirip...jpeg
    apple-magic-mouse-2-nin-sinir-bozucu-tasarim-hatasini-yine-duzeltmedi-bocek-gibi-ters-cevirip...jpeg
    24,2 KB · Görüntüleme: 47
Tamamen kişisel tercih ama bence kötü ve rahatsız eden bir şekli var. Sadece apple diye satılan bir ürün, başka başlığa yazdığımı buraya da bırakayım; "ben şahsen magic mouse'u insanlar nasıl kullanıyor anlamıyorum. Aşırı ince ve eli oturtacak bir yer yok. Uzun süreler sonrası aşırı yorar eli bence. Yurt dışında neredeyse kimsenin kullandığını görmedim profesyonel camiada, herkes Logitech MX serilerini kullanır. Anywhere veya Master serilerinden bir tane alın geçin mutlu olursunuz, Logitech'in silent switchleri çok iyidir. Ayrıca programlanabilir tuşlarla istediğinizi yapabilirsiniz, macbooku desktop gibi kullanıyorsanız anywhere/master alın ama sürekli taşıyorsanız daha kolay taşınabilecek m650/m650 L modelini alın (ağır+sessiz+ucuz)." ++bence ofis fareleri sessiz tuşlara sahip olmalı ve logitech bayağı başarılı bu konuda

Geri
Yukarı