Magnum'un 12 TL olması

Tadı eskisi gibi olsa 12 TL'ye eyvallah derim. Hem ürün zamlanıyor hem boyut küçülüyor hem kalitesi ve içeriği kötüleşiyor. Magnum 10-20 sene önce de pahalıydı ama mis gibi tadı vardı.

Bak bir şey fark ettim abi, son 1 senedir ne zaman magnum alsam mutlaka dış çikolatası hep kırık dökük oluyor yine cornetto alsam külahı kırık oluyor. Malzemeden kısmalarından mı oluyor yolsa ben mi çok bahtsızım anlamadım.

Bak bir şey fark ettim abi, son 1 senedir ne zaman magnum alsam mutlaka dış çikolatası hep kırık dökük oluyor yine cornetto alsam külahı kırık oluyor. Malzemeden kısmalarından mı oluyor yolsa ben mi çok bahtsızım anlamadım.

Üzerindeki çikolata incecik kaldığından. Eskiden ciddi ısırıyordun o çikolatayı kırmak için bayağı kalındı.

Magnum dediğin çikolata kalınlığı ve dondurmasıyla aşağı yukarı tam olarak bu görseldeki şeydi. Son 5 senedir satılan çöpler değil.

b86ffcb439187fa7a3ffef6669987808.png

Üzerindeki çikolata incecik kaldığından. Eskiden ciddi ısırıyordun o çikolatayı kırmak için bayağı kalındı.

Magnum dediğin çikolata kalınlığı ve dondurmasıyla aşağı yukarı tam olarak bu görseldeki şeydi. Son 5 senedir satılan çöpler değil.

Eki Görüntüle 1291617

Nereye kadar gidecek bu ülkenin hali böyle bilmiyorum, hadi ben neyse bu çocuklar falan hiç yemesin mi dondurma, cips falan sinirleri bozuluyor insanın.

Yeni konular

Geri
Yukarı