Magnum'un 12 TL olması

Artık dondurmayı evde yaparız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Blenderdan geçirdim, buzdolabına koydum. Blenderdan geçirdim, buzdolabına koydum.
Blenderdan geçirdim...

Selamünaleyküm, hayırlı geceler kıymetli hocalarım. Magnumlar pazar günü itibari ile 11.50 ve 12 TL oldu. Geçen gün kuzenimi markete götürürken gördüm. Geçen seneye göre tam 4 lira artmış. Bir dahaki seneye 18 TL olur bence.

Eki Görüntüle 1291533

Yeni algida dondurma fiyatları.

Pringles A101'de 24, 50.

Nereye kadar gidecek bu ülkenin hali böyle bilmiyorum, hadi ben neyse bu çocuklar falan hiç yemesin mi dondurma, cips falan sinirleri bozuluyor insanın.

Bir yandan yemeleri de iyi mi oluyor bilmiyorum. En büyük Z kuşağı bile Türkiye'de içeriği, gramajı çöp hale gelmemiş ürünleri belki ucundan yakaladı o da çocukken. Marketteki ürünlerin bir kalitesi vardı eskiden. Bana arada yurtdışından böyle atıştırmalık geliyor da aradaki farkın nereye geldiğini daha iyi görüyorum.

Şu anda markette çikolata adına yakışır tek şey bu. O da 4,5 TL mi ne olmuş. 2 tane TL'lik çöp yiyeceğine veya o dandik dondurmalara para vereceğine bunu ye anlarsın ne demek istediğimi.

Yeni konular

Geri
Yukarı