Neredeyse tüm içeceklerin şekerli olması

Bende eskiye nazaran baya az tüketiyorum. Belki fiyatları arttığı için kaliteden kıstılar. Ya da ben büyüdüğüm için, şekerin fazlası rahatsız etmeye başladı. Can sungur'un gittiği çay yapan bazı mekanlar var. Bu tarz yerlere ulaşabilirseniz ya da İnternet üzerinden bulabilirseniz alabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çaydan çok kahveci biir olduğum için, pek ilgimi çekmiyor. Ama şekersiz içecek arayan biri için sade soda, çay, kahve dışında aklıma pek alternatif gelmiyor. Süt ürünlerini fazla tüketmek de mide için pek iyi değil. Özellikle hazır ayranlar fazla yağlı oluyor. Ben tuz fazla seven biri değilim. Bu yüzden tercih etmiyorum.

Sade maden suyu tavsiye ederim. Eğer tadını sevmiyorsanız meyveli olanlardan alabilirsiniz ama meyveli olduğu için onlarda da şeker oluyor haliyle. Ben günde 1 maden suyu içerim, susuzluğu alıyor gerçekten.
Güzel tavsiye, katılıyorum ancak maden suyu zaten sade olur. Kaynağından gazlı ve mineralli çıkan bir sudur. İçine sonradan karbondioksit, bikarbonat katılmış tüm içecekler sodadır.

Yaz günlerinde, özellikle de mesaime az erken gitmek için biraz da tempolu yürümüşsem sabahları ilk içeceğim şey oluyor. Her türlü sallama yeşil, naneli, bitkili, meyveli çay tükettim bu en fazla serinleteniydi.

Bende hem neredeyse tüm içiceklerin şekerli olmasından hem de artık hepsini sıkmasından dolayı su içmeye ağırlık verdim bunu dışında yeni içecekler bulmaya çalışıyorum keşke yurt dışında olduğu gibi türkiyedede çeşit çeşit içecek olsa.

Kendi içeceğini kendin yaparsan şekerli olmaz. Market dolaplarından aldığın her şey tabii ki gazlı ve şekerli olacak, çünkü doğal değil.

Ben uzun süredir karışık meyve kompostoları ve pancar suyu (sade sodayla karıştırıp içiyorum) yapıyorum, mis gibi. Spor yaptığımdan dolayı da sağlıklı oluyor.

Urunler kalitesizlesti, misir surubu denen b*ktan seyi de her urunde kattiklari icin agiz yakiyor resmen yiyecekler, zamaninda Bana da normal gelirdi, artik yemiyorum.
Krakere bile katiyorlar artik.

Yeni konular

Geri
Yukarı