Mahalle bilgisayarcısı işlemcimi çalmış

Vallahi helal olsun reis şuan şaşkınlık içerisindeyim aynısını yaptırmışsın. Sadece saçları sarıydı tıpatıp aynısı olmuş ama soyadı Kurtoğlu değildi sanki. Başka bir şeydi. Saçlarına sarı efekt verip tekrar paylaşır mısın? Polis'e bu resmi vereceğim arasınlar. (Bu arada umarım zihnimdeki mahrem şeyleri okumadınız)

E - Hiçbiri hocam. Yukarıdaki arkadaş görmediği halde bilgisayarcı Cengiz'in fotoğrafını attı bana.
Hocam ben size ikizini atmışım. İkizi hanımının soyadını almış, ondan Kurtoğlu olmuş. Doğrusu aşağıda.

Dosya Ekleri

• 20231210_113037.jpg
    20231210_113037.jpg
    9,3 KB · Görüntüleme: 33
Hocam ben size ikizini atmışım. İkizi hanımının soyadını almış, ondan Kurtoğlu olmuş. Doğrusu aşağıda.
Çok sağol hocam karakola gittim derdimi anlatıp bu fotoğrafı uzattım. Yalnız amirleri fotoğrafa bakınca sanki bunu bir yerden çıkaracağım bakışı attı hafif düşünür gibi böyle acaba bilgisayarcı Cengiz'in tanıdığı mı?

Eğer öyleyse bana yardımcı olmazlar kendi akranını niye arasın? Umarım Cengiz abi yakalanmamak için yüzünü değiştirmemiştir.

Benim başıma gerçekten buna benzer bir olay geldi. Anası para karşılığı muzu arka kapıdan alan bir tamirci, benim pc'deki ana ekran kartını sökmüştü. ulan zaten 1 GB idi 64 mb'ye düşmüştü.

Yeni konular

Geri
Yukarı