Mahalle bilgisayarcısını nasıl rezil edebilirim?

Mahalle bilgisayarcısını nasıl rezil edebilirim? Adam "4 GB ekran kartı ve i5 işlemcili oyuncu bilgisayarı 9000 TL" diyerek kazıklamaya çalışıyor. Muhtemelen sattığı ekran kartı GT 730 ya da R7 240, işlemci ise i5 2-3. nesil falan. Adam kazık atma peşinde gibi. Bugün gidip adamı rezil edesim var. Nasıl yapabilirim?

Açıkçası ben adamı durduk yere rezil etmezdim yani illaki bana bir yanlışı olması lazım. Hadi onu geçtim bence bilgisayarın tüm özelliklerini öğrenin. Mesela alıcı o bilgisayarı almaya geldi sizde dersiniz işte 3.nesil 10 yıllık işlemciyi kazık fiyata satıyorsun gibi gibi. Fakat yaşınızın küçüklüğünden sizi fazla takmayabilirler. Sakal yok dinleyen olsun hesabı.

arkadaşlar sakin olun, bilgisayarcı babanızın oğlu mu :D
Ortada sıkıntılı bir olay var ki arkadaş rezil etmek istemiş, siz de toplanıp 3 sayfa linç etmişsiniz.

Mahalle bilgisayarcısını nasıl rezil edebilirim? Adam "4 GB ekran kartı ve i5 işlemcili oyuncu bilgisayarı 9000 TL" diyerek kazıklamaya çalışıyor. Muhtemelen sattığı ekran kartı GT 730 ya da R7 240, işlemci ise i5 2-3. nesil falan. Adam kazık atma peşinde gibi. Bugün gidip adamı rezil edesim var. Nasıl yapabilirim?

Hocam 4.nesil olupta iyi işlemcilerde var 4 GB ekran kartıda gayet iyi GT 730 olduğunuda düşünmüyorum boşuna hırslanmışsınız gibi.
Herife gittiğimde beni kazıklamaya çalıştı. Oradan biliyorum. 200 TL'ye Hadron satmaya falan çalıştı :D

Parçaları gördüm. Kutuları hep 2-3. nesil kutusu idi. Bir tane de eski bir ekran kartı kutusu vardı.
tamir ettiği kartların kutusu olabilir

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı