Mahalle dugununu polise ihbar ettim

Eyvallah beyler.

Hocam sizi alkışlıyorum Allah sizden razı olsun. Bu dangalaklar yüzünden bir sürü insan balkonda haberi olmadan rastgele kurşunlar yüzünden ölüyor. Tamam eğlenirsin, dans edersin hadi pastayı da yersin de bağırmak ne? Ateş etmek ne? Helal olsun size. 👏
Aynen öyle dostum, ben hiç düğün yapmamayı tercih ederim. Düğün yapıp milleti sevindirmeye ne gerek var... 2 göbek atacağım diye dugun masrafı diye elaleme para yedirirler. Bir salon kiralayamayacaklarsa milleti de rahatsız etmeyecekler. Hastası, yaşlısı, öğrencisi şu'yu bu'yu olan var.

Son düzenleme:
Sabah anıra anıra konvoylu, sosyal mesafe kurallarını hiçe sayarak el ele halay çekip son ses davul, zurnacilari getirmiş mahallede düğün yapıyorlardı. Neyse dedim evden çıkacağım zaten diye boşverdim. Eve geldiğimde ortalık sakindi, konvoyla tekrar gelip 1 saat bağıra çağıra devam ettiler, en sonunda 6 el silah ateş ettiler, duman çıkaran konfetiyle duman altı yaptılar caddeyi, yeter bu kadar sevinç dedim aradım polisi anlattım, kısitlama genelgesi ve silah ateş edildiğini söyleyince hemen ilgilendiler. Ekip yolladılar tek tek cezaları kesildi, dağıldılar.

2 kişinin sevinci için sene bilmem kaç milleti evinde rahatsız ederseniz yersiniz böyle cezayı. Alın size düğün.

Eki Görüntüle 1062378
Takdir edilir doğrusu, helal olsun. Doğru olanı yapmışsın. İçlerinde kursak kalmıştır. Kudurtmaya ve doğru olanı yapmaya devam :D

Geri
Yukarı