Oyunda bilmeyerek polise küfür ettim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar 4'lü olarak PUBG Mobile girdim. Takımdakileri hiç tanımıyordum ve Erangel haritasında buggy ile geziyordum. Diğer takım arkadaşlarımın yanına gittim ve troll amaçlı arabasının onların tekerini patlatıp kaçtım. Adam bana küfür etti bende ona karşılık küfür ettim ve meğerse adam polismiş maç boyu beni takip edip bomba atmaya çalıştılar ama atamayıp öldüler. Polis olan adam bana maç sonu yine sövdü bende ona sövdüm takımda da karısı da varmış. Karısı, polis olan kocasına senin polis olduğunu bilmiyor herhalde dedi. Ve aradan 1 gün geçti kadın beni takıma davet etti ve benimle sohbet etti ve ben oynamayı bilmiyorum Instagram'ımı versem benimle ara ara oynar mısın dedi bende istek attım sonradan aklıma polisin karısı olduğu geldi ve isteği geri çektim. Benim Instagram hesabımı polis olan kocasına vermiş kocası da dmden bana beni engellemeye falan çalışma seni bulurum yazdı. Benim hesapta gizliydi ve profil fotoğrafımda massaka’nın fotoğrafı vardı yani gerçek fotoğrafımı iyi ki koymamışım. Adamın profil fotoğrafı polis kıyafeti giymiş bir şekildeydi onu görünce hemen Instagram hesabımı geçici olarak dondurdum ve şu an fake hesaptan giriyorum. Sizce dava veya ceza gibi bir şey olur mu? Beni bulabilir mi? Sonuçta bu bir oyun ve tekerini patlattım diye ve karşılıklı küfür ettik diye de bir şey yapacağını düşünmüyorum ama ters biri gibi. Oyunda ben karısı ile sesli konuşurken ses ile yer tespit eden cihaz falan var mı beni bulurlar mı diye biraz korkuyorum. Ne yapmalıyım?

Hiçbir şey yapamaz kanka. O polis diye butun haklar ona gecmıyor senı bulsa bıle haksız yere tutuklayamaz. Seninde hakların var hatta üstünsün bile. Sanada sövmüş sende ona sövmüşsün hesap kitap yapılmadan ceza veremez verse bıle ceza yer bos yere ceza verdıgı için tazmınat bıle alırsın merak etme .D.

Yaşınız küçük heralde küfürden hapse gireni görmedim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı