Mahalleye fiber nasıl getirilir?

chaoo

Hectopat
Makaleler
7
Hepinize iyi günler. Mahallemde fiber altyapı yok, kapı kapı gezip mahalle sakinlerinden 20-30 kişiden imza toplasam fiber getirirler mi? Veya fiber getirtmenin başka yolu var mıdır?

Aynı kağıda değil de farklı evraklar halinde fiber bağlantı olması halinde internet bağlatmak istediğinizi belirten dilekçeler yazıp telekoma teslim edin.

Hocam belirtmeyi unuttum Superonline kullanıyorum.
Ne farkeder ki hocam ? Superonline fiber için kabloları yerin altından geçiriyorlar. Kazma ve tekrar kapatma işlemler vesaire derken bu işlem daha uzun. Gigafiber ise daha basit bir süreç. Gigafiber gelirse ona geçersiniz. Siz tabi ikisi içinde yapın.

Ne fark eder ki hocam? Superonline fiber için kabloları yerin altından geçiriyorlar. Kazma ve tekrar kapatma işlemler vesaire derken bu işlem daha uzun. GigaFiber ise daha basit bir süreç. GigaFiber gelirse ona geçersiniz. Siz tabii ikisi içinde yapın.

İyi, hoş ama şu an Superonline'dan çıkamam taahhüt var.

Hocam anlıyorum, siz hepsi içinde başvurun diyorum fazlası göz çıkarmaz yani o anlamda söylüyorum. Yarın öbürgün taahhüt bitince alternatifiniz olur. Bu arada TurkNet 1000 TL'ye kadar taahhüt bedelinizi ödüyor.

Başvuruyu yaptım siteden hem kendi adıma hem annem adına yaptım şu anlık komşularlada konuşacağım ikna edersem umarım gelir GigaFiber'de şu 7Mbps Upload'dan kurtulurum.

Başvuruyu yaptım siteden hem kendi adıma hem annem adına yaptım şu anlık komşularlada konuşacağım ikna edersem umarım gelir GigaFiber'de şu 7Mbps Upload'dan kurtulurum.
Ben başvuru yaptıktan yaklaşık 2 ay sonra kablolama oldu ve sonrasında apartmana gigafiber kutusu geldi. Şuan aktif olmasını bekliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı