Mahalleye fiber optik kablo çekildi, peki bundan sonra ne olacak?

Anıl Arış

Centipat
Selam arkadaşlar, 1.5 ay kadar önce mahalleye fiber optik kablo çekildi. Virüs muhabbetinden dolayı herkesin işleri aksadı biliyorum evet ama, 10 senedir ADSL muhtaç kalmış birisi olarak bundan sonra ne olacak, yaşadığım durumu yaşayan varsa tahminen ne kadar süre zarfında VDSL aktif olur bilgisi olan yazarsa çok sevinirim. Ek bilgi olarak- Türk Telekom'un alt yapını kullanıyor olup, bakır alt yapıdan ADSL destekli hız alıyorum. -Dairenin eski olduğunu söylemiyorum bile.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mahalledeki gri renkli eski plastik kutular yeni beyaz metal kutularla değişecek. Ondan sonra VDSL2'ye geçebileceksin. TurkNet kullanıyorum ben. Tavsiye edebilirim.

Fiberin kapına kadar geleceğini sanmıyorum...

Mahalledeki gri renkli eski plastik kutular yeni beyaz metal kutularla değişecek. Ondan sonra VDSL2'ye geçebileceksin. TurkNet kullanıyorum ben. Tavsiye edebilirim.

Fiberin kapına kadar geleceğini sanmıyorum...
Teşekkür ederim cevap için. Ufak bir detayı atlamışım. TürkNet kullandığımı yazmayı unutmuşum. Fiberin kapıma kadar gelse iyi olur ama, gelmese de olur, yeter ki adsl 16Mbps den kurtulayım.
TürkNet'e geç eğer altyapında kopmalar olmuyorsa 1.5 yıldır sorunsuz kullanıyorum.
Fiyat performans = TürkNet -TürkNet kullanıyorum şuanda.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı