Mahalleye gelen fiberin ne kadar katkısı olur?

Vorfell

Hectopat
Daha fazla  
1665916713665.png

Şu an internetim böyle. Mahalleye fiber geliyor, gelince internetimde ne kadar artma olur? Tahmin bile olsa fikriniz nedir?

Sorun mahalleye gelmesi değil, eğer site içerisinde oturmuyorsanız mahalleye gelen fiber sizi etkilemiyor. Bina yöneticisinin başvuru yapıp fiber kablosunu bina içi ankastre kutusuna çektirmesi, sizin de bireysel olarak ankastreden eve çektirmeniz gerekiyor.

Sorun mahalleye gelmesi değil, eğer site içerisinde oturmuyorsanız mahalleye gelen fiber sizi etkilemiyor. Bina yöneticisinin başvuru yapıp fiber kablosunu bina içi ankastre kutusuna çektirmesi, sizin de bireysel olarak ankastreden eve çektirmeniz gerekiyor.
Apartman eski ve aile apartmanı. Sitede oturmuyoruz. Fiberi eve kadar nasıl çekebiliriz?

Apartman eski ve aile apartmanı. Sitede oturmuyoruz. Fiberi eve kadar nasıl çekebiliriz?
Apartman yöneticisi bütün binadan imza toplayarak fiber altyapısını binaya getirmek için Türk Telekom merkezine başvuruda bulunacak. Tam olarak nasıl bir yazı istediklerini bilmiyorum ben pes edip TürkNet'e geçtim ama internette ufak bir araştırmayla ne yazıp ne imzalatacağınızı bilebilirsiniz.

Başvurudan sonra sanıyorum 1 ay içerisinde binanızda ankastrenize fiber kablonuz çekilmiş oluyor. Gerekli bilgiyi 444 1 444'ü arayarak edinebilirsiniz.

Geri
Yukarı