Mahkemeye verilmiş trafik cezasının katlanarak artması

Valla ne diyeyim :) Allah bunun gibi karaktersiz insanlarla karşılaştırmasın sizleri.
Ne adamı hapisten çıkartıp paranızı alabiliyorsunuz ne de dava açıp mahkemeden hakkınızı...
Çaresizlikten paşa paşa 2 katı cezayı bir güzel ödeyip normal hayatınıza dönmeye çalışıyorsunuz :)
Çünkü biliyorsunuz ki Devlet babanın size bir faydası dokunmayacak, bari yol yakınken 2 katı cezayı ödeyeyim, ileride 4 katını ödemek zorunda kalmayayım deyip yolunuza bakıyorsunuz.
Kaldı ki davanın sonuçlanmasını beklesek 3 yıl arabayı trafiğe çıkartamayacağız muayene yüzünden:)

Böyle bir saçmalığın içerisindeyiz işte, ağlanacak halimize gülüyoruz ne yapalım.

Hangisi? Ben sadece ülkeye düşman ve tavır almış kişilerin davalara dahil olduğunu biliyorum bu da devletin görevi. Diğer bir katılım ise aile bakanlığından oluyor ki bu da yerinde bir kanunla bazı kişilere dahil oluyor.
Keşke sadece öyle olsa Murat hocam (n) Ama öyle değil. Siz tabi mevcuda karşı benim önceki düşüncelerimi taşıyorsunuz halen. (Kim ne derse desin, ben onların hep doğru yaptıklarına inanırdım. Ama yok, hiç de öyle değil... Artık doğu bir habere bile hasret kaldık. Günümüzün TV Haberlerinin gücü özgürlüğünde değil artık. Tüm TV'ler sansürlü ve yalan haber sunuyor, neden acaba?)
Neyse, burayı görmezden gelip cevap vermeyebilirsiniz. Hem bu konular benim gibi Turkcell, bu da yetmezmiş gibi Avangate/ Kasperky tarafından kandırılan bi insanı aşan konular.

Bu kısaltmayı tam anlamadım ama neyse :)
Yani ''aynı partili değiliz artı'' demek istemiştim :D

Bugün bir haber izledim, Adam koca kamyonu sürerken; torpidosuna ayağını koymuş, bir elinde de telefonla konuşur... Bunu gören SHOW TV Polise bildirir, Polis amca bu magandanın önünü keser ve ona 92 TL'cik para cezası kesip tekrar yola devam der sadece :lanet:

Bugün bir haber izledim, Adam koca kamyonu sürerken; torpidosuna ayağını koymuş, bir elinde de telefonla konuşur... Bunu gören SHOW TV Polise bildirir, Polis amca bu magandanın önünü keser ve ona 92 TL'cik para cezası kesip tekrar yola devam der sadece :lanet:
Onu bende izledim. Ancak devletin yine bunda suçu yok. Devlet her detayı kanuna dönüştürecek hali yok. Örneğin ayakla araba kullanmak yasak gibi bir ceza yok sadece uygun görülen en yakın duruma göre ceza keser. Onun yönetmelikte ücreti de oymuş ne yapsın polis :)
Yani ''aynı partili değiliz artı'' demek istemiştim :D
Ok.
Keşke sadece öyle olsa Murat hocam (n) Ama öyle değil. Siz tabi mevcuda karşı benim önceki düşüncelerimi taşıyorsunuz halen. (Kim ne derse desin, ben onların hep doğru yaptıklarına inanırdım. Ama yok, hiç de öyle değil... Artık doğu bir habere bile hasret kaldık. Günümüzün TV Haberlerinin gücü özgürlüğünde değil artık. Tüm TV'ler sansürlü ve yalan haber sunuyor, neden acaba?)
Ben sizin gibi düşünmüyor ve gerçekleri biliyorum. Burada anlatmak uzun sürer detayları.
Hem bu konular benim gibi Turkcell, bu da yetmezmiş gibi Avangate/ Kasperky tarafından kandırılan bi insanı aşan konular.
Bundan da pek bir şey anlaşılmıyor! Kaspersky kimi kandırmış? Turkcell ile bir sorun mu yaşadın?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı