Maile gelen tehdit mesajı

Hocam tamam anladım atacağım format da bu ekran görüntüsü nasıl oluyor biliyor musunuz? @The Bern.

@Criesley hocam bakar mısın bir dediğim gibi PC'yi komple sıfırladım tehlike geçti mi şidmi başka bir şey yapmam gerek var mı korkuyorum yardımcı olabilir misiniz?

@Attacksaw hocam sende bakabilir misin?
İp
yenile - İss'ne durumu bildir..... !

Hocam cahilliğime verin onlar ne oluyor detaylı açıklayabilir misiniz? @Criesley @Criesley

@Criesley hocam bakar mısın?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İSS : İnternet servis sağlayıcısı - yani türktelekom ise ara onları.

Bir uygulama uzantısından virüs yemiştim. Ardından şifrelerimi değiştirip güvenlik seviyesini arttırdım. En sonunda da format attım ve tamamen temizledim diskleri. Şuan gelen tek şey bu mail haricinde bir şey yok. Bilgisayarda da her hangi sıkıntı yaratacak bir uygulama yok. Beni korkutan tek nokta gelen maildeki bilgisayarımdan alınan screenshot ( ben valorant lobisindeyken çekilmiş bir screenshot ve görsel tamamen doğru).

keşke yapabilsem... Fakat görsel beni çok korkutuyor.
Benzerini yaşamıştım adam Steamden dolandırıldığını anlatıyordu hesabımı reportlamış falan filan gül geç.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

ISS: İnternet servis sağlayıcısı - yani Türk Telekom ise ara onları.

D-Smart hocam bir de şey soracağım her şeye rağmen benim içim rahat etmiyor korkuyorum 2 gündür aileme anlatsam polise taşımaya falan gerek var mı içim hiç rahat değil çok korkuyorum ne yapacağım bilmiyorum. @Criesley

Adama benim ciğerim 120 bin dolar etmez desen ne kadar fakir biri olduğunu anlayıp bırakır. Eğer yetmediyse Türkiye'de yaşadığını anlar anlamaz peşini bırakır:D Telefonuna sızmış olabilir mi?

Geri
Yukarı