Mailime gelen ilginç mesaj

Öncelikle güzel sallamışlar. Sakın kabul etme edersen verilerin şifrelerin filan gidebilir.

Sosyalde daha önce aynı konu açılmıştı başkası tarafından sanki. Aynı mesaj gelmişti. Çok net hatırlıyorum aynı mesajdı veya buna aşırı benzer bir şeydi. Oltalama tuzağından başka bir şey değil. Elin Amerikalısı ne yapsın Türkiye'den birini Allah aşkına? :D

Mailin asıl sahibi:

sen-cok-guzel-bir-insansin_1794383.jpg

Selamlar. İlginç maille karşılaştım. Biraz çevirerek okudum size kısa özet geçeyim. Bundan önce orada mısın? Çabuk cevap ver yazmıştı. Şimdi de bu maili atmış.
Libya'da bir askermiş. Anladığım kadarıyla hazine gibi bir şey bulmuşlar. İki kere bombalı saldıralardan kurtulmuş. Bunu yatırım fonu yapmak istiyormuş. Bu parayı verebilecek biri arıyormuş. Bunun için de seçilmiş kişi benim. :D Her neyse ismi Ashley Brookman %30'da pay verecekmiş. $ 2, 560, 000'mış buldukları para.
Biri fena yiyor gibi. :D Tabii ki inanmadım ama nereden buldular beni?

Eki Görüntüle 898295
Babama da atıldı bu. :D İnanma.

Neden yalan konuşuyorsunuz arkadaşlar benim moralimi bozmak için. Kız gerçek kıskanmayın. Yurtdışından ev ayarladık. Düğüne bekleriz. :)
Babama da atıldı bu. :D İnanma.
Öncelikle güzel sallamışlar. Sakın kabul etme edersen verilerin şifrelerin filan gidebilir.
Ya yok be hocam ne inanicam. İşi gücü yok elalemin Libyalisi 17 yaşındaki Bilgisayar başında oturan çocuğa para mi vericek. 65+ dayılar yer bu taktiği.
Neden yalan konuşuyorsunuz arkadaşlar benim moralimi bozmak için. Kız gerçek kıskanmayın. Yurtdışından ev ayarladık. Düğüne bekleriz. :)

Ya yok be hocam ne inanicam. İşi gücü yok elalemin Libyalisi 17 yaşındaki Bilgisayar başında oturan çocuğa para mi vericek. 65+ dayılar yer bu taktiği.
Ulan keşke gerçek olsaydi iyi para he.

Ulan keşke gerçek olsaydi iyi para he.
65+ dayılar buna balıklama atlar 2.5milyon dolar alacağım kafasına 20k kaybederler.

Geri
Yukarı