Makale işlerine devam etmeli miyim?

GreatArcher

Kilopat
Makaleler
1
Müşteriler yazılarımı beğeniyor. Makale yazarlığı yapıyorum ve aynı zamanda YKS'de çalışıyorum. İkisini bir arada yürütmeye çalışıyorum. Sizce üniversiteye gidince de bu işe devam edeyim mi? Zamanım kalır mı makale yazmaya? Üniversitede beni rahatlatacağını düşünüyorum. 1000 TL KYK bursu alsam 3000 TL makaleden kazansam aylık 4000 TL para gelmiş olacak. 4000 TL de bir öğrenci için gayet iyi. Neredeyse asgari ücrete yaklaşıyor. Sizce ne yapmalıyım?

Hocam müşterilerin beğenip beğenmemesi önemli tabi ama 3000TL kazanç bence bir üniversite öğrencisi için bulunmaz nimet. Çok yıpratmıyorsa sizi devam edin bence.

Kesinlikle etmelisin. Özellikle sınavdan sonra daha rahat olacaksın. Benim öğrencilikte son 2 senemi kurtarmıştı elbet seni de kurtarır.
Ben de öyle düşünüyorum hocam teşekkür ederim. İnşallah o zamana kadar 100 kelimesi 5-6 TL kazanmış olurum diyeyim. Şu an zaten 3 TL alıyorum 100 kelimesine.

Nerelerde yapıyorsunuz bu makale işini birde paylaşırsanız sevinirim :D
Hocam Hızlıbul sitesinde müşterilerin isteğine göre yazı yazıyorum. Genelde site tanıtımları ya da blog tarzı yazılar oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı