Makine ressamlığı ne iş yapar?

Omer Ç

Picopat
Daha fazla  
Şu anda meslek lisesine gidiyorum ve makine bölümüne gidiyorum. İleride makine ressamı olmak istiyorum fakat ne iş yapar nerede çalışır ne kadar maaş alır hangi okula kadar okumamız gerekir hiçbir fikrim yok. Yardımcı olur musunuz?

Şu anda meslek lisesine gidiyorum ve makine bölümüne gidiyorum. İleride makine ressamı olmak istiyorum fakat ne iş yapar nerede çalışır ne kadar maaş alır hangi okula kadar okumamız gerekir hiçbir fikrim yok. Yardımcı olur musunuz?
Makinelerin üretim aşamasındaki teknik resimlerini (imalat resmi, statik-dinamik çizimleri vs.) ve 3 boyut modellemelerini yapan kişiler bunlar. Mühendislik bölümlerinden birini okuduktan sonra kendinizi o bölümde geliştirmeniz lazım. Eğer DGS ile geçmek isterseniz Makine resim ve konstrüksiyon bölümünü okumanız lazım.

Makine parçalarının teknik resimlerini çizer. Çoğu makine bölümünde çalışabilir.

Bilgi verdiğiniz için çok teşekkür ederim.

Makinelerin üretim aşamasındaki teknik resimlerini (imalat resmi, statik-dinamik çizimleri vs.) Ve 3 boyut modellemelerini yapan kişiler bunlar. Mühendislik bölümlerinden birini okuduktan sonra kendinizi o bölümde geliştirmeniz lazım. Eğer DGS ile geçmek isterseniz makine resim ve konstrüksiyon bölümünü okumanız lazım.

Bilgi verdiğiniz için çok teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı