Makinesiz Full body program önerisi

SabriKeser

Hectopat
Yer
Aksaray
Daha fazla  
Spor salonuna gitmeden kendi boks salonumuzda olan ağırlıklar ile artık maçlar olmadığı için kendime bu yaz fizik yüklemesi düşünüyorum.
Boks tabanlı olduğu için malum makineler yok. Var olan şeyler şunlar;

Ağırlık/Sağlık topları 1-5kg arası.
Sökülür takılır dambıl seti.
Tek sayı dambıllar(0,5kg/2kg)
Kettlebell 1-5kg arası.
Omuz üstüne takılan ağırlıklar(5/10kg arası)
Şınav aleti.
Z bar.
Halter barı.
Bu'nun adını bilmiyorum.
oturma/yatma sehpası(dümdüz koltuk gibi, ayarlanmıyor)

Var.

Burada söylediğim aletler ile iyi verim alabileceği, haftada 3 gün ağırlık, 2 gün kuvvet antrenmanı olacak şekilde program hazırlayabilir misiniz? İnternette baktığım bütün videolarda ya bir alet kullanılmış ya da bench press kullandırtıyorlar. Bana yukarıda yazdıklarımla ilgili ilkel(alet kullanılmayan) program lazım.

Şimdiden teşekkür ederim :).

Spor salonuna gitmeden kendi boks salonumuzda olan ağırlıklar ile artık maçlar olmadığı için kendime bu yaz fizik yüklemesi düşünüyorum.
Boks tabanlı olduğu için malum makineler yok. Var olan şeyler şunlar;

Ağırlık/Sağlık topları 1-5kg arası.
Sökülür takılır dambıl seti.
Tek sayı dambıllar(0,5kg/2kg)
Kettlebell 1-5kg arası.
Omuz üstüne takılan ağırlıklar(5/10kg arası)
Şınav aleti.
Z bar.
Halter barı.
Bu'nun adını bilmiyorum.
oturma/yatma sehpası(dümdüz koltuk gibi, ayarlanmıyor)

Var.

Burada söylediğim aletler ile iyi verim alabileceği, haftada 3 gün ağırlık, 2 gün kuvvet antrenmanı olacak şekilde program hazırlayabilir misiniz? İnternette baktığım bütün videolarda ya bir alet kullanılmış ya da bench press kullandırtıyorlar. Bana yukarıda yazdıklarımla ilgili ilkel(alet kullanılmayan) program lazım.

Şimdiden teşekkür ederim :).
Kendi salonumda da pek makine yok sadece ağırlıklar var sana kendi programımı paylaşayım. Programa bende fazla uymuyorum setler tekrarlar falan komple yanlış ama hareketleri isimlerini falan araştırarak biraz çaba ile düzgün bir çalışma elde edebilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendi salonumda da pek makine yok sadece ağırlıklar var sana kendi programımı paylaşayım. Programa bende fazla uymuyorum setler tekrarlar falan komple yanlış ama hareketleri isimlerini falan araştırarak biraz çaba ile düzgün bir çalışma elde edebilirsin.
Olur hocam. Tekrar sayılarını kendime göre değiştirir düzene oturturum sorun değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı