Maks. 180 TL oyuncu klavyesi tavsiyesi

Pro ekipmanlara geçmek istediğini belirtmişsin. Klavye almak için ayırdığın bütçe 200 TL ence birazcık daha dişini sık para biriktir arkadan aydınlatmalı güzel bir mekanik klavyeye geç. Tek hamlede klavyenin nirvanasına ulaşmış olursun :D. Ama bende Thermaltake TT eSports pro öneriyorum.Hem fanları da var eli terletmiyor.

Son düzenleme:
Senin için stok araştırması yaptım. Thermaltake challenger pro modelini tek bir mağazanın stoğunda bulabildim. Fiyatı biraz pahallı o yüzden vatan bilgisayarın stoklarına girmesini de bekleyebilirsin. Yalnız alacakken ''Pro'' modeli olmasına özen göster, ''Pro'' olmayanında aydınlatma yok.

www.novabilgisayar.com: THERMALTAKE Tt eSPORTS Challenger Pro Oyuncu Klavy, Fiyat: 233 TL

Dostum benim için araştırmışsın teşekkür ederim ama ben vatanpc stoklarını bekleyeceğim yine de teşekkür ederim :) .

Pro ekipmanlara geçmek istediğini belirtmişsin. Klavye almak için ayırdığın bütçe 200 TL ence birazcık daha dişini sık para biriktir arkadan aydınlatmalı güzel bir mekanik klavyeye geç. Tek hamlede klavyenin nirvanasına ulaşmış olursun :D. Ama bende Thermaltake TT eSports pro öneriyorum.Hem fanları da var eli terletmiyor.

Aslında ilk başta ben de öyle düşünmüştüm ama sadece klavye almayacağımdan dolayı bütçem kısıtlı yoksa bende direk klavyenin nirvanasına ulaşmayı isterim :D.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı