Oyuncu Klavyesi Tavsiyesi

NeoksiT

Kilopat
Daha fazla  
İyi günler herkese,
Aklımda 2 ürün var şu an Razer Anansi ve Ozone Strike Pro. Bütçemi az çok tahmin etmişsinizdir bunlardan Ozone klavye Amazon'da olmadığı için onu Türkiye'den alırsam alacağım, onun dışında Amazon'dan sipariş vermeyi düşünüyorum. Sizce bu iki klavyeden hangisini almalıyım veya Black Friday indirimlerini bekleyip Logitech G710+ veya Razer Blackwidow mu almaliyim önerilerinizi bekliyorum. Amazon için 75 dolara kadar alabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
g710+ veya razer blackwidow oldukça iyiler.Bu senin kişisel zevkine kalmış.Bende blackfriday günlerini bekleyip razer blackwidow chroma almayı düşünüyorum çünkü led animasyonları cidden çok hoşuma gidiyor ve g710+ dan daha çekici geliyor :) bu iki klavye arası özellik bakımından öyle bir fark yok yanlızca tuş sesleri bakımından bazı farklılıklar var o kadar.

ayrıca razerın uluslararası 2 yıl garantisi olduğunu unutmamak lazım.Logitechde varmıydı hatırlamıyorum tam :)

Blackwidow aşırı sesli. 710+'ın sesi ise tuşların altındaki bir şey çıkarılarak arttırılabiliyor diye duymuştum. Bence Amazon'dan alacaksanız Corsair K70 alın.

Şuan bende blackwidow chroma kullanıyorum oldukça iyi aslında ancak çok ses yapıyor arkadaşlarında dedigi gibi,gece evde uyuyan varsa rahatsız edebilir kulaklıkla kullanırken sen farkında olmuyorsun.Amazondan alıcaksan corsair k70 önerebilirim.

bide internette değişik led animasyon dosyaları var indirip farklı animasyonları kullanabiliyorsun klavye üstünde :) umarım blackfriday de indirime girer de alırım bende bir tane :D

bide internette değişik led animasyon dosyaları var indirip farklı animasyonları kullanabiliyorsun klavye üstünde :) umarım blackfriday de indirime girer de alırım bende bir tane :D
Sanırım chroma sdk visualizerı diyorsunuz klavyenin sdk ve ses girişi sayesinde çalan müzige göre ışıklandırma yapabiliyor razer forumdan indirip kurup kullanabilirsiniz henüz resmi bir program degil ama kodlayıp yapan ve kullanıma sunan arkadaş saolsun videolu bir şekilde kullanımınıda anlatmış oldukçada basit stellseriesde alabilirsiniz aslında fiyatı daha uygun ama onun için program kodlayıp bir rehber hazırlanmış mı veya stellseries böle bir program kullanıma sunmuşmu bilmiyorum araştırmak gerek 2 sene önce stellseries apex kullanmıştım düz tek renk beyazdı tatmin edici güzel ve gaming denebilir ama mekanik degil.

daha önce mekanik klavye kullanmadığım için denemek istiyorum . Yakın bir zamanda programlamaya başlayacağım için yazı yazma hissiyatında olumlu bir artış sağlar umarım :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı