Maksimum 1500 TL dağ bisikleti önerisi

Zywo0

Hectopat
Bisikleti hem arazi hem de kaldırım taşlı yolda kullanacağım. Aklımda bazı modeller mevcut fakat bisikletlerden fazla anlamadığım için hangisini seçmeliyim kararsızım. Minimum 26'' jant ve 21 vitesli modellere bakıyorum. Aklımdaki modeller ise şunlar:

Son düzenleyen: Moderatör:
Tekerleğin kalın mı yoksa ince mi? Bu arada freni sırf önden veya arkadan basma, ikisini de aynı anda yavaş yavaş bas. Böylece düşmezsin.

Tekerleğim baya baya kalın. Pompa ile şişiremiyorum o kadar diyeyim.
Bu arda kalın dahi olsa içinde zırhı var mı? Yani demek istediğim lastiğin içine bir şey koyuyorlar ve böylece çivi dahil hiçbir şey olmuyor. Bisiklet tekerleğinin kalın diye çok böyle çakılda falan gezme yoksa arada çivi falan var ise patlar.

Bilemiyorum , bakma fırsatım hiç olmadı. Arkadaş arasında sürerken kaza olmasın diye baya çalı arasına girmek zorunda kaldım ama bir şey olmadı şükür

Profesyonel bisiklet kullanıcısı değilim. Yoğun trafikli bir yerde de kullanmıyorum. Corelli Snoop modellerinin tasarımları hoşuma gidiyor fakat dediğiniz şey biraz Corelli Snoop'tan soguttu.
Ümit Kratos 2D 2019 ( Turuncu bulursan tadından yenmez.
Öneri için sağol ama amortisörlü modellere pek bakmıyorum. İstediğim model attığım tarz bisikletler.
v-fren'e bu kadar para vermek insanın canını sıkıyor.
Bisan mts 4600 d modeli var attıklarım arasında mekanik disk frenli bu modeli önerir misiniz ?
XC100 - 27.5 MTB Erkek - H.Disk

Bu arada bu modeli tavsiye ederim. Bütçenizin biraz üzerinde.
Xc100 ile vortex 5.0 iyi modellere benziyor fakat bütçemi aşıyor.

Profesyonel bisiklet kullanıcısı değilim. Yoğun trafikli bir yerde de kullanmıyorum. Corelli Snoop modellerinin tasarımları hoşuma gidiyor fakat dediğiniz şey biraz Corelli Snoop'tan soguttu.
Hocam bende tasarımını çok sevdim bu modelin. Zaten memnunum bisikletten. Bu fiyata daha iyisi yoktu. Ama genel olarak kötü algısı var. Size bir kaç kişinin daha yazdığı mesajları göstereyim.

Bisikleti biraz fazla gömmüşüz ya. Ama güzel bisiklet. Şunu bil, biz o konuda bisikletin kötü yanlarını söylüyorduk. İyi yanlarından bahsedersek yine bunlar gibi çok uzun yazılar çıkar eminim.

Bu arada yazım hataları var çünkü aldığım yer yazım yanlışlarını çok takmayan yer. Hepsini düzenleyecek vaktimde yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…