Maksimum 20000TL laptop önerisi

Bütçe
20k

Oyuncu istemiyorsanız
Hocam linke girme zahmetinde bulunmadım ama 2060 nerede 20k nerede? Çok alakasız.

GP66 tercih ederdim ben de.

Oyuncu istemiyorsanız

Hocam linke girme zahmetinde bulunmadım ama 2060 nerede 20k nerede? Çok alakasız.

GP66 tercih ederdim ben de.

Şu an dolar ve Euro'dan artmıştır ve linke tıklayıp bakın tğm özellikleri ve bu piyasaya göre iyi

Isınıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İçindeki SSD kötü bir SSD, işletim sistemi kurmak için uygun değil. W10 için bu kadar para vermek mantıksız.
Adsız.png

Merhaba, Aorus 15P modellerine bakabilirsin. RTX3070 ve RTX3060'lı olan 2 modeli var İtopya'da. 115W RTX3060 ve 130W RTX3070. RTX 3070 olan modelde 32 GB RAM bulunuyor.

Merhaba, bende 20.000tl ye kadar bakıyorum.
25 bin olsa şu makine gözüme çok iyi görünüyor ama bütçem yetmiyor. Başka bir konuda görmüştüm indirimle 10 gün önce indirimdeymiş ve 20bin liraya satılıyormuş.
Asus ROG Strix G513QR-HQ204 AMD Ryzen 9 5900HX 16GB 1TB SSD RTX3070 Freedos 15.6"
Yine günün fırsatı olarak sunulan bir ürün. Fiyatı 22bin tl şu an alsam mı diye kafayı yediğim üründür kendisi.
Gigabyte AORUS 15G XC
itopya'da 500tl daha ucuza varmış buyrun
Gigabyte AORUS 15G XC
Monster Tulpar T7 V21.6 serisine baktım ciddi ciddi. Normal fiyatı 18-19 civarı ancak ben rami 32 ye çıkartınca 21.400 olmuştu freedos olanı. Fakat Monster ile ilgili baya bir araştırma yaptım. Isınma, fan sesi, tuş silinmesi, plastik kalitesizliği, mavi ekran hataları vb. sorunlar yaşandığı için vazgeçtim. Ama illaki 20 bin ve altı olmalıysa şu karşılaşmanın galibini alabilirsiniz.
Gigabyte AERO 15 OLED KC - Gigabyte AERO 17 KC Karşılaştırması
Ben RTX 3070, i7 10875 veya R7 5800h ve 16-32gb ram olan bir laptop arıyorum. Monster'da var ancak güvenemiyorum. Ben yazılımcıyım ve bilgisayarımdan 10-15 gün ayrı kalamam. Hakkımızda hayırlısı olsun.

İyi akşamlar arkadaşlar bende bu fiyat bandında laptop arıyorum aslında bütçeme görede en uygun olarak Monster T5 v21.5 modeli uyuyor.

Monster t5 v21.5

Monster hakkındaki şikayetleri okuyunca keyfimde kaçmadı değil. Biraz daha araştırma yaptığımda bütçemi biraz daha zorlayıp Gigabyte da olabilceğini fark ettim.

Gigabyte AORUS 15G XC
Gigabyte

Aralarında bence ekran ve RAM farkından başka çok bir fark yok hatta kağıt üstünde Monster işlemcisi bir tık daha iyi sizin düşünceleriniz nedir hangisiniz önerirsiniz?

Geri
Yukarı