Maksimum 250 TL klavye önerisi

Bunu alsın, diğerlerinden çok daha iyidir. F/P kralı, bilek desteği rahat. Red Switch ayrıca.
Bu da RGB versiyonu.
Bu bütçeye bunları alabilirsiniz en iyi, boşa kızgın emojisi atma.

Bunu alsın, diğerlerinden çok daha iyidir. F/P kralı, bilek desteği rahat. Red Switch ayrıca.
Bu da RGB versiyonu.
Bu bütçeye bunları alabilirsiniz en iyi, boşa kızgın emojisi atma.

GamePower hiçbir bütçede en iyisi olamaz. Çöp bir ürün. Gamenote alınmalı.

Gamenote ne ya, asıl o çöp. Kaç kişi biliyor Gamenote'u? Gamepower'ın en azından bilindik marka.

Ben en iyisi yine @Samotne Ciasteczka hocamı çağırayım. Ayrıca GamePower merdivenaltı ürünlere logo basıyor Gamenote ise Havit'in firması ve fiyatına göre kalitesi hoş ürünler üretiyor.

Aslında Gamenote fiyatına göre alınabilecek bir klavye. Havit CLS-16 mouse kullandım fiyatı zaten düşük bir mouse ama yeterince işime yaradı. Gamenote'da Blue Switch olduğu için biraz sesli ama onun dışında güzel bir klavye gibi. Açıkçası ben olsam Gamenote alırdım ama arkadaşım 610s Red Switch'de karar kıldı teşekkürler önerileriniz için.

Aslında Gamenote fiyatına göre alınabilecek bir klavye. Havit CLS-16 mouse kullandım fiyatı zaten düşük bir mouse ama yeterince işime yaradı. Gamenote'da Blue Switch olduğu için biraz sesli ama onun dışında güzel bir klavye gibi. Açıkçası ben olsam Gamenote alırdım ama arkadaşım 610s Red Switch'de karar kıldı teşekkürler önerileriniz için.
Hocam arkadaşınıza söyleyin eşek marka klavye alınmaz.

Batyouone incelemişti geçen gün bir videosuna bak derim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı