Maksimum 2500 TL'ye Android telefon önerisi

Hocam kusura bakmayın rahatsız ediyorum ama, "Xiaomi Redmi K30 5G 256GB 8GB RAM" modeli nasıldır bu telefonlara göre? @Samotne Ciasteczka
Bu da iyidir. Aşırı bir fark yok. Kaçak alma durumunuz da varmış. O yüzden fiyat farkına değecek bir şey olup olmadığını söyleyemem.

Note 9 Pro da güzel cihaz. Hangisini sevdiyseniz alın, hayırlı olsun.

Bu da iyidir. Aşırı bir fark yok. Kaçak alma durumunuz da varmış. O yüzden fiyat farkına değecek bir şey olup olmadığını söyleyemem.

Note 9 Pro da güzel cihaz. Hangisini sevdiyseniz alın, hayırlı olsun.
Aynen hocam kaçak alma durumum var hatta çok büyük ihtimalle kaçak olacak ancak bu model X3'den yaklaşık 600-700 lira daha pahalı. Şimdi araştırırken bu modeli de gördüm de hoşuma gitti şimdi daha da kararsız kaldım. RN9 Pro'yu eledim gibi şu an, X3 ve son attığım model arasında kaldım dediğim gibi. @Lord Raiden @Samotne Ciasteczka
Hocam bir de bu kaçak modellerin kutusu olmama gibi bir durum oluyor mu? Bazı yerlerde bu tarz mesajlar gördüm de saçma geldi biraz açıkçası?

600-700 liraya değer bir fark yok bence. X3 diyorum ben. :D

Evet, kutuları olmuyor. Sahte kutu olabilir belki.
Kaçak çünkü. :D
Anladım hocam, bakalım heralde çok fark yok gibi ya dediğiniz gibi. Orijinal kutusu mu verilmiyor o zaman? Şimdi merak edip sahibinden'de satış yapan birini arayıp sordum da kutu içeriği verilir sıkıntı yok dedi.

Anladım hocam, bakalım herhalde çok fark yok gibi ya dediğiniz gibi. Orijinal kutusu mu verilmiyor o zaman? Şimdi merak edip Sahibinden'de satış yapan birini arayıp sordum da kutu içeriği verilir sıkıntı yok dedi.
Kutu içeriği başka hocam. Kutunun kendisi genelde yoktur bu durumlarda.
Genelde telefon; SIM çıkartma iğnesi, şarj aleti ve varsa kulaklık verilir.
İlla kutusunu da isterseniz sahte kutular var. :D

Anladım hocam, bakalım heralde çok fark yok gibi ya dediğiniz gibi. Orijinal kutusu mu verilmiyor o zaman? Şimdi merak edip sahibinden'de satış yapan birini arayıp sordum da kutu içeriği verilir sıkıntı yok dedi.
Hocam kaçak değil yurtdışı aslında. Ben daha önce aldım sıkıntı çıkmadı. Sadece tek hatlıysa 4 çift hatlıysa 8 ay sonra kullanılmayan eski bir tuşlu telefon alıp IMEI'sini telefona attırmanız gerekiyor. Genelde aldığınız telefoncu yapar bunu. Xiaomi / Redmi K20 Pro / Mİ9T PRO (K20 pro)8RAM/128GB KAYITLI sahibinden.comda - 903771596 bu telefonları da temiz sıfırdan farksız bulabilirseniz alabilirsiniz. Oyun performansı olar x3 NFC'den daha iyidir. (satıcı ben değilim.)
Tamamdır şimdi anladım hocam. Ben kutu verilmiyor diyince sadece telefon sanmıştım 😃
Hocam bir de xiaomi telefonlarda mi serisi hariç çok iyi telefonlar değiller. Note 9'lar iyiydi ama oyun performansı olarak rakiplerinin gerisinde kaldılar. Realme 6, Huawei nova 5t, k20 pro gibi alternatifler daha iyidir.

Son düzenleme:
Hocam kaçak değil yurtdışı aslında. Ben daha önce aldım sıkıntı çıkmadı. Sadece tek hatlıysa 4 çift hatlıysa 8 ay sonra kullanılmayan eski bir tuşlu telefon alıp IMEI'sini telefona attırmanız gerekiyor. Genelde aldığınız telefoncu yapar bunu. Xiaomi / Redmi K20 Pro / Mİ9T PRO (K20 pro)8RAM/128GB KAYITLI sahibinden.comda - 903771596 bu telefonları da temiz sıfırdan farksız bulabilirseniz alabilirsiniz. Oyun performansı olar x3 NFC'den daha iyidir. (satıcı ben değilim.)

Hocam bir de xiaomi telefonlarda mi serisi hariç çok iyi telefonlar değiller. Note 9'lar iyiydi ama oyun performansı olarak rakiplerinin gerisinde kaldılar. Realme 6, Huawei nova 5t, k20 pro gibi alternatifler daha iyidir.
Öncelikle yorumunuz için çok teşekkürler. Hocam K20 Pro'nun performansını tam bilmiyorum ancak tasarım olarak çok hoşuma gidiyor. Sadece kamerası kullandıkça bozulur diye pek içime sinmiyor. Benim için bataryası da çok önemli tabi, bu seçeneği de aklıma tutacağım.

Note 9 Pro düşünüyordum da hocam bu oyun mevzusunu öğrenince X3'e daha sıcak bakmaya başladım. Sonda saydığınız telefonların arasında tasarımı hoşuma giden sadece K20 Pro ama dediğim gibi kamera olayı beni biraz soğutuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı