Maksimum 300 TL Mekanik Klavye Önerisi

Ayberkgrkn

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Kolay gelsin sistemime fazla gösterişli olmayan mekanik bir klavye arıyorum. G710+ düşünüyorum birde sizlere sorayım dedim. Varsa kullanan arkadaşlar düşüncelerini yazabilirler. Şimdiden teşekkürler iyi sosyaller.

Steelseries 6gv2 ben kullanıyorum aşırı derece memnunum tek sıkıntısı ışık yok ama benim için olmasa da olur.

Numpad olmazsa olmaz diyorsanız, ve gösteriş aramıyorsanız G710 gayet güzel bir seçim olacaktır. Yüksek klik sesi sizin için sıkıntıysa G710+ tercih edebilirsiniz tabii ki. Ya da kendiniz özelleştirmek isterseniz G710 alıp, komple switchlerini değiştirmeniz ve isteğe göre o-ring takıp sesini daha da azaltmanız mümkün.

200-300 lira civarına, ikinci el sitelerinde açılmamış jelatinli (Yurt dışından alınma) G710 almanız hala mümkün olsa gerek. Şahsen böyle yaptım ve G710'dan oldukça memnum. TR tuş takımı olmadığı takdirde Logitech ile irtibata geçip, ücretsiz olarak komple tuş takımı alabiliyorsunuz. Hollanda'dan evinize kargo ücreti dahi almadan geliyor tuş takımları, özenle paketlenmiş bir biçimde. (y)

Kolay gelsin sistemime fazla gösterişli olmayan mekanik bir klavye arıyorum. G710+ düşünüyorum birde sizlere sorayım dedim. Varsa kullanan arkadaşlar düşüncelerini yazabilirler. Şimdiden teşekkürler iyi sosyaller.

Merhaba,
Masterkeys Pro L beyaz led Cherry MX red mekanik klavyemizde bugün karne kampanyamız başladı, 299 Tl den alabilirsiniz.

Mekanik klavye almadan önce kendinize uygun olan mekanik anahtar çeşidini seçmenizi öneririm. Mekanik Klavye Nedir? Yoksa mavi anahtarlı model de var, kırmızı anahtarlı model de var, kahverengi anahtarlı model de var.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı