Maksimum 32 bin TL oyun için laptop önerisi

Bütçe
32.000

Bvbariiss11

Zeptopat
Daha fazla  
Günlerdir araştırma yapıyorum ancak herkes bir tarafı övmekten kafam iyice çorba oldu. 31-32 bin TL'ye kadar bütçem var, tam ASUS ROG STRIX G513RM alacaktım AMD alma dediler ve Casper önerdiler, bu PC işlerine yeni girişiyorum ve yarın cihaz alımı yapacağım, yardımcı olursanız çok iyi olur.

G15 alınır hocam, öyle bir şey yok.

RAM eklersen alternatif:

Günlerdir araştırma yapıyorum ancak herkes bir tarafı övmekten kafam iyice çorba oldu. 31-32 bin TL'ye kadar bütçem var, tam ASUS ROG STRIX G513rm alacaktım AMD alma dediler ve Casper önerdiler, bu PC işlerine yeni girişiyorum ve yarın cihaz alımı yapacağım, yardımcı olursanız çok iyi olur.

Casper'dan binlerce mağdur var. AMD de kötü bir marka değil.

ASUS ROG STRIX G15e karşın Casper Excalibur g870/df60x var 32 RAM 1TB SSD, 3060 ekran kartı bugün görüştüğüm biri Intel daha iyidir dedi Casper önerdi ama Casper hakkında pek bir bilgim yok okuduğum yorumlar çok tercih edilmediği yönünde siz ne diyorsunuz Casper için

Casper'dan bayağı mağdur var. Intel içinde sadece çoklu çekirdek performansı daha iyi ama onu da çok kullanacağınızı söyleyemem.

Önerdikleri G15'e bakın. Alternatif olarak Acer Nitro'lar ve HP Victus'larda güzeldir. Casper bulaşmayın. AMD'de gayet alınır.

Geri
Yukarı