Maksimum 320 TL kulaklık önerisi

sp33d

Kilopat
Makaleler
3
Yer
İstanbul
Arkadaşlar iyi sosyaller. Başlıkta yazdığım gibi maksimum 320 TL bütçem var ve bir kulaklık arıyorum. En önem verdiğim şey mikrofona oyun ya da bilgisayarda çalan herhangi bir sesin gitmemesi. Bulduğum kulaklıklar şunlar:
Razer Electra V2 - 350TL.
Razer Kraken X Lite - 300TL.
Gamepower kizaru - 320TL.
Gamepower mei - 280TL.

Bunlardan hangisini önerirsiniz? Başka önerilerinize de açığım. Şimdiden teşekkürler.

Bu G332'yi Mediamarkt'ta test etme fırsatım olmuştu. Tam anlamıyla kazık gibi bir kulaklık. Hiç rahat değildi, yine de teşekkürler.

Razeri at çöpe gitsin. GP'yi saymıyorum bile. Önceden bu bütçe ile HS50 alınıyorken şimdi HS35 bile alınmıyor. Biraz bütçeyi artırıp HS35 almanızı öneririm.

Gamepower Medusa kullanıyorum önermem Gamepower'in kulaklıklarını 1. senesinde yırtıldı kulak pedleri ve ağır, terletiyor. Alacaksanız HS35 alın deri olmasın, bütçe artarsa Arctis 1'e bakabilirsiniz. Razer Electra'yı bilmem ancak Kraken X Lite modelinde ucuz olsun diye çok dandik yapılmış. Tercihinizi HS35 ile Arctis 1 arasında yapınız.

Gamepower ürünlere para verilmez, Razer hakkında fikrim yok.

Bana kalsa da verilmez fakat arkadaş listesine 2 tane koyduğuna göre hoşuna gidiyor demek ki. O kadar da kötü değil fiyatına göre Rampage gibi markalara taş çıkartır onların arasında en iyisi.

Gamepower Medusa.
Belki gözden geçirirsin.
Medusa'yı ilk çıktığı zamanlar beğenmiştim, fakat şimdi üst modeli olan Mei ve Kizaru çıkmış. Onlar sanki biraz daha iyi. Teşekkürler öneriniz için.
Gamepower Medusa kullanıyorum önermem Gamepower'in kulaklıklarını 1. senesinde yırtıldı kulak pedleri ve ağır, terletiyor. Alacaksanız HS35 alın deri olmasın, bütçe artarsa Arctis 1'e bakabilirsiniz. Razer Electra'yı bilmem ancak Kraken X Lite modelinde ucuz olsun diye çok dandik yapılmış. Tercihinizi HS35 ile Arctis 1 arasında yapınız.
Evet hocam Arctis 1 hep aklımda vardı fakat bütçem maksimum bu dediğim gibi. Arttırma lüksüm yok maalesef. O yüzden Gamepowerleri de düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı