Maksimum 350 TL klavye tavsiyesi

Hocam AOC GK500 klavyem birkaç aksaklık yaşadıktan sonra geçte olsa elime ulaştı fakat bu güzel tavsiyeniz için özellikle teşekkür etmek için yazıyorum gerçekten harika ötesi bir klavye basış hissi Switch kalitesi malzeme kalitesi olsun 400 TL bütçede gerçekten inanılmaz memnun kaldım bu tavsiyeniz için tekrar teşekkürler.
Rica ederim, memnun kalmanıza sevindim. Hayırlı olsun. :)

Arkadaş bu klavyede bir bende yay sesi var herhalde, geleli 2 gün oldu bazı tuşlarda bayağı yay sesi geliyor. Değişim alırlar mı acaba ne yapsam?

Outemou Switch'ler olduğu için doğal olarak çok az var ama kulaklık takılıyken duymanız mümkün değil bir şeyin açık olmasına gerek yok yani kafanızda boş dursa bile duymuyorsunuz ayrıca dikkat kesilmem gerekiyor benim klavyemde ablamın klavye sesine takıntısı vardır inanılmaz sinir olur o bile rahatsız olmadı o kadar az.

Outemou Switch'ler olduğu için doğal olarak çok az var ama kulaklık takılıyken duymanız mümkün değil bir şeyin açık olmasına gerek yok yani kafanızda boş dursa bile duymuyorsunuz ayrıca dikkat kesilmem gerekiyor benim klavyemde ablamın klavye sesine takıntısı vardır inanılmaz sinir olur o bile rahatsız olmadı o kadar az.
Space ve enterdekini kulaklık varken rahat duyuyorum ben.

Geri
Yukarı