Maksimum 4000TL'ye sistem tavsiyesi

sapphire soğutma konusunda amd ekran kartlarında iyi.

Sapphire önermememin nedeni çok fazla sorun çıkması yani öneririm Sapphire sonra alır sorun çıkma ihtimali yüksek o yüzden. Ayrıca buradaki videoda GTX 970 daha önde gibi duruyor. Birde buraya bi' bakabilir misin acaba yanlış mı karşılaştırıyorum?

sistem 4000 intel-nvida.png

Sapphire önermememin nedeni çok fazla sorun çıkması yani öneririm Sapphire sonra alır sorun çıkma ihtimali yüksek o yüzden. Ayrıca buradaki videoda GTX 970 daha önde gibi duruyor. Birde buraya bi' bakabilir misin acaba yanlış mı karşılaştırıyorum?
Haklı olabilirsin o zaman ben yanlış hatırlıyorum.

amd-amd tercih edersende bu sistemi öneririm.Eki Görüntüle 73797

Ben önermem. Fx9000 serisi AMD'nin en gereksiz işlemcileridir. 100 lira daha verilip o paraya i7 alınır ki o da bir oyun bilgisayarı ve r9 290x için gereksizdir. Paranı boşa harcamak gibi bir amacın varsa o zaman tamam, fazlanın zararı olmaz.Ayrıca ASUS ve MSI, Amd kartlarda önerilmiyor. @Berke Can 'ın önerdiği ilk sistem(intel-gtx970) veya ilk sırada önerilen sistem gayet iyiler bence. 0.01 TL'lik mouse da cabası. :D

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı