Maksimum 45.000 TL'ye laptop önerisi

Zyle

Femtopat
Daha fazla  
Bir laptop alacağım daha bütçe kararlaştırılmadı ama 35-45k arası denebilir. Bütçeme göre ya 4070 16/32gb 1TB veya üstü laptop ya da 4060 32/64gb 1TB veya üstü CPU da yüksek olsun Intel AMD fark etmez. Birkaç laptop baktım fakat laptopun RAM'lerinin MHz az(Google abi 3000 altı Gaming için olmaz dedi oradan hareketle) ya da SSD 1TB altı veya download ve upload hızı yavaş (2000'in altı) bana göre bildiğiniz bir laptop var mı?

F/P olarak bunu alabilirsiniz ama RAM'ler 2x8 geliyor.
Bütçemin tamamıyla daha iyi bir işlemci FPS oyunları oynarım ve render yaparım derseniz bu modeli alabilirsiniz.
Diğer modeller için bütçeyi aşmaya gerek yok. Biraz zamanınız varsa 2024 Acer Nitro'ları bekleyebilirsiniz.

Vaktim var

F/P olarak bunu alabilirsiniz ama RAM'ler 2x8 geliyor.
Bütçemin tamamıyla daha iyi bir işlemci FPS oyunları oynarım ve render yaparım derseniz bu modeli alabilirsiniz.
Diğer modeller için bütçeyi aşmaya gerek yok. Biraz zamanınız varsa 2024 Acer Nitro'ları bekleyebilirsiniz.
2.nin CPU iyiymiş fakat 4060 alırsam RAM'i yüksek tutacağını yazmıştım anakart hakkında bilginiz var mı varsa kaç slot ve Max kaç GB RAM.

Vaktim var

2.nin CPU iyiymiş fakat 4060 alırsam RAM'i yüksek tutacağını yazmıştım anakart hakkında bilginiz var mı varsa kaç slot ve Max kaç GB RAM.
Geçen seneki modeller gibi büyük bir ihtimalle 64 destekliyordur.

Vaktim var.

Vaktiniz varsa 1 ay falan bekleyin güzel bir indirim görürsem bütçenizde sizinle paylaşırım 4070 14700HX modeli 44 Bin'e düşmüştü. 2024 Nitro'lar yakın zamanda çıkmasını bekliyorum artık yılın yarısına geldik.

T
Geçen seneki modeller gibi büyük bir ihtimalle 64 destekliyordur.

Vaktiniz varsa 1 ay falan bekleyin güzel bir indirim görürsem bütçenizde sizinle paylaşırım 4070 14700HX modeli 44 Bin'e düşmüştü. 2024 Nitro'lar yakın zamanda çıkmasını bekliyorum artık yılın yarısına geldik.
Tam olarak nezaman 1 2 ay bekleyebilirim

T
Tam olarak ne zaman 1 2 ay bekleyebilirim

Gün olarak yani

T
Tam olarak nezaman 1 ay beklerim.
Gün olarak yani okullar kapanmadan sonra ise malesef yaklaşık 5 gün falan önce almayı planlıyoruz

T
Tam olarak ne zaman 1 2 ay bekleyebilirim.

Bilsem bende alacağım 😀. Yurt dışına modeller çıkış yaptı bu zamana kadar çıkması gerekirdi hatta. 2K ekran kullanırım oyun performansımdan feragat ederim diyorsanız.
Bu modeli alabilirsiniz geçen seneki model. Yine 2K ekrana sahip olarak çıkacak. Bu modelin artık fiyatını beğenmiyorum güncel kasalarda bu fiyatlardan çıkacaktır alabiliyorsanız Victus'u alın bu fiyatlarda 1 ay sonra eser kalmaz gibime geliyor. Fiyatına göre çok iyi bir model daha iyi bir model bulur musunuz endişeliyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı