Maksimum 5500 TL bilgasayar toplama

Hocam işlemciden değil de kasa RAM ve SSD'den kısarsak ileride daha az zorluk yaşarım diye düşünüyorum siz ne düşünürsünüz.

240GB sizin için yeterliyse oradan yaklasik 200TL kar edebilirsiniz.
Guc kaynagi ve kasadan 100TL kar edebilirsiniz.
RAM'leri kısmak mantikli değil. 8 GB yetersiz. FPS droplariyla uğraşmaya değmez.

Hocam işlemciden değil de kasa RAM ve SSD'den kısarsak ileride daha az zorluk yaşarım diye düşünüyorum siz ne düşünürsünüz.

Kasa ve güç kaynağı olarak bunları tercih edin.(114TL kar)
SSD olarak bunu tercih edin.(234TL kar)
RAM olarak bunları tercih et. (38TL kar)
Toplam 386TL kar elde ediyorsun.
Yaklaşık 5600-5700TL'ye denk geliyor.

Son düzenleme:
Arkadaşlar şimdi ekran kartını sipariş edeceğimde Windforce modelinde sorun var demissinizde bu attığım linkte pakette Windforce yazıyor acaba buda problemli bir model mi? Farklı mı yoksa dediğiniz Windforce modeli bundan emin olup bir an önce almak istiyorum indirimdeyken yardımcı olabilir misiniz sorun var mı attığımda?

Arkadaşlar şimdi ekran kartını sipariş edeceğimde Windforce modelinde sorun var demissinizde bu attığım linkte pakette Windforce yazıyor acaba bu da problemli bir model mi? Farklı mı yoksa dediğiniz Windforce modeli bundan emin olup bir an önce almak istiyorum indirimdeyken yardımcı olabilir misiniz sorun var mı attığımda?

Ben bu modeli uygun olduğu için kesinlikle alirdim. Siz güvenemiyorsaniz bunu alın:

Hocam benim merak ettiğim Windforce olayı ne oluyor yoksa siz diyorsanız ki bu model Windforce değil GIGABYTE alacağım zaten. Zaten GIGABYTE'ın çoğu kartın kutusunda Windforce yazıyor sanırım kutudaki yazılan değilde direk modelin yanında yazılması önemli ama şüphe kalmasın diye yazdım. Mesela örnek vermem gererkirse;
Şu kartta hem kutuda hem de adında windforce yazıyor. Benim almak istediğimde adında yazmıyor. Şunu soruyorum yani kısaca almak istediğim kartta sorun var mı çünkü Windforce modellerini önermiyorlar. Benim almak istediğim Windforce modeli değil demi?

Hocam benim merak ettiğim Windforce olayı ne oluyor yoksa siz diyorsanız ki bu model Windforce değil Gigabyte alacağım zaten. Zaten Gigabyte'ın çoğu kartın kutusunda Windforce yazıyor sanırım kutudaki yazılan değil de direk modelin yanında yazılması önemli ama şüphe kalmasın diye yazdım. Mesela örnek vermem gererkirse;
Şu kartta hem kutuda hem de adında Windforce yazıyor. Benim almak istediğimde adında yazmıyor. Şunu soruyorum yani kısaca almak istediğim kartta sorun var mı çünkü Windforce modellerini önermiyorlar. Benim almak istediğim Windforce modeli değil değil mi?

Hayir değil.
Sizin alacaginiz kartin isinma sorunu yok.

Tamamdır hocam ilk olarak bunu alarak başlıyorum. Bir arkadaşım yarın akşam incehesapta indirim olduğunu söyledi yarın oraya bakıp yavas yavas en uygunlarını toplayarak alacağım.

Geri
Yukarı