Maksimum 5500 TL bilgasayar toplama

Tamamdır hocam ilk olarak bunu alarak başlıyorum. Bir arkadaşım yarın akşam İncehesap'ta indirim olduğunu söyledi yarın oraya bakıp yavas yavas en uygunlarını toplayarak alacağım.

Bence bugün alma dostum.
O ekran kartı hep o fiyatta satılıyor zaten.
Yarın 1660 Super Evo modeli 1800TL'ye satılabilir. Evo daha kaliteli hem de daha ucuza gelecek.

Hocam aldım ya hayırlısı artık diğer parçalardan tasarruf etmeye çaba göstereceğim. Yarın her şeyi en ucuz olan yerden almaya çalışacağım. Bu arada kasadan tasarruf etmeye korkar oldum araştırdıkça çekincelerim arttı Corsair kasayı tercih edeceğim muhtemelen. Diğer parçalardan kısmaya çalışacağım.

Hocam aldım ya hayırlısı artık diğer parçalardan tasarruf etmeye çaba göstereceğim. Yarın her şeyi en ucuz olan yerden almaya çalışacağım. Bu arada kasadan tasarruf etmeye korkar oldum araştırdıkça çekincelerim arttı Corsair kasayı tercih edeceğim muhtemelen. Diğer parçalardan kısmaya çalışacağım.

Bütçeden kismak istiyorsanız dedigim şeyleri alin.
Onların dışında bir şeylerden kismak mantikli değil.

Hocam dediğiniz gibi SSD'yi 240 GB WD alacağım. Kasayı Corsair yine düşünüyorum değiştirmeyeceğim. RAM de ne kadar uygun bulabilirsem 8x2 ve güvenilir onu almaya çalışacağım. Birde bu GIGABYTE'ın bu anakartı BIOS güncellemesi istiyor mu direk kullanabilecek miyim gelince?

Hocam dediğiniz gibi SSD'yi 240 GB WD alacağım. Kasayı Corsair yine düşünüyorum değiştirmeyeceğim. RAM'de ne kadar uygun bulabilirsem 8x2 ve güvenilir onu almaya çalışacağım. Bir de bu Gigabyte'ın bu anakartı BIOS güncellemesi istiyor mu direk kullanabilecek miyim gelince?

Direkt kullanabilirsiniz.

Karttaki para yetmezse şu alternatif tercihler nasıl olacaktır. 100 TL civarı kar edebiliyorum Corsair Spec Deltaya göre. Corsair Spec Delta RGB'de sonunda eu kodluların PSU'larında kronik sorun var diyorlar bide o konuda bilginiz var mı acaba?

Son düzenleme:
Hocam aynı paraya geliyor benim attığım şekil aynı markalar sadece PSU ve Kasa daha kaliteli olmasina ragmen tercih etmeyeceğim ondan. Tabi montajı yapılmış olması avantaj ama yinede teşekkür ederim.
Arkadaşlar bu Corsaide Spec Delta'nın sonunda eu yazıyor bazı arkadaşlar eu yazan modellerin PSU'larında kronik sorundan bahsetmiş birazda o beni kararsızlığa itti. Sarı Vs yazısı olanlarda sorun varmış sanırım. Bu konuda bilgisi olan var mı?
Arkadaşlar bu Corsaide Spec Delta'nın sonunda eu yazıyor bazı arkadaşlar eu yazan modellerin PSU'larında kronik sorundan bahsetmiş birazda o beni kararsızlığa itti. Sarı Vs yazısı olanlarda sorun varmış sanırım. Bu konuda bilgisi olan var mı?

Son düzenleme:
Karttaki para yetmezse şu alternatif tercihler nasıl olacaktır. 100 TL civarı kar edebiliyorum Corsair Spec Delta'ya göre. Corsair Spec Delta RGB'de sonunda eu kodluların PSU'larında kronik sorun var diyorlar bir de o konuda bilginiz var mı acaba?

İyi olacaktır.
Corsair'in eski turuncu renkli serilerinde cool whine sorunu vardı.
Yenilenmis gri renkli modellerde sıkıntı yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı