Maksimum 550TL bütçe PSU önerisi

İkinci elden sırasıyla:
  1. High Power Performance GD (hepsine bakın ama 600W'lık model daha yatkın uygun olmaya)
  2. XPG Pylon (550-650W'lar uygun olmaya daha yatkın)
  3. Cooler Master MWE V2 Bronze
  4. Corsair CV450-550
  5. MSI MAG A550BN
Bunları arayın, bir yandan sıfır fiyatlarına da bakarak hareket edin.

Sistem nedir? Kaç W istiyorsunuz?
Sisteme 400W yetiyor X4 950-RX460
İkinci elden sırasıyla:
  1. High Power Performance GD (hepsine bakın ama 600W'lık model daha yatkın uygun olmaya)
  2. XPG Pylon (550-650W'lar uygun olmaya daha yatkın)
  3. Cooler Master MWE V2 Bronze
  4. Corsair CV450-550
  5. MSI MAG A550BN
Bunları arayın, bir yandan sıfır fiyatlarına da bakarak hareket edin.
High Power'in 500W PSU'su vardı. https://www.hepsiburada.com/high-po...ent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.33.4

@DarKSaGaa ikinci elden attıklarımı almak çok daha mantıklı, attıklarımın hiçbiri grup düzenlemeli değil o PSU gibi.

@DarKSaGaa grup düzenlemelerini düzenlemiş mi kısmını anlamadım, ama sanırım bunu bir kronik sorun olarak algıladınız hocam. Eğer öyleyse kronik sorun değil, iç yapısal bir şey bu. Kronik sorundan çok sadece kötü veya giriş seviyesi demek daha doğru.

Performance GD F/P sınıfı için iyi, istemezseniz Pylon veya MWE V2 Bronze ünitelere de yönelebilirsiniz.

@DarKSaGaa grup düzenlemelerini düzenlemiş mi kısmını anlamadım, ama sanırım bunu bir kronik sorun olarak algıladınız hocam. Eğer öyleyse kronik sorun değil, iç yapısal bir şey bu. Kronik sorundan çok sadece kötü veya giriş seviyesi demek daha doğru.

Performance GD F/P sınıfı için iyi, istemezseniz Pylon veya MWE V2 Bronze ünitelere de yönelebilirsiniz.
Yok iç yapısından bahsediyorum. Eski powerları çok dengesizdi, 2 adet High power yakmıştım. İç bobinleri falan kalitesizdi.

@DarKSaGaa

Eski PSU'ları bilemem, ama hem eski hem de giriş seviyesi olan PSU'lar birbirinden çok da farklı değil :D

Yeni konular

Geri
Yukarı