Makyajlı Opel Vectra B alınır mı?

Doğu'da da Elazığ vardı. 😂

Fiyatları uygunmuşta, bahsettiğiniz Elazığ Tunceli ilinin oradaki Elazığ ise düşünmek gerekiyor. 😂
Hocam öyle de İstanbul'da yaşamak şart değil, uygun bulsam Kars'ta baltık mimarisi dubleks ev alırım da pahalı :D
@ZCPS21 Hocam gülmeyin gerçekten çok güzel oluyorlar :D Ruslar da mimariden anlıyor.

98 model arabaya(Megane 1)'e yolcu olarak binen birisi olarak söylüyorum ki, en düşük 2002 model araba bakın. Arabayı aldığımızdan beri yaşı gereği yaklaşık 20 bin TL den fazla masraf çıkardı. Yıl başında satmayı düşünüyoruz. Gerekirse ev alın, araba bakım parasını evin içini dizayn edin karlı olarak satın evi. Daha mantıklı olacaktır.
Megane 1 hastalıklı bir araç, iyi bilirim. Sizinle ilgili bir durum değil yani. Vectra B lerde elektronik aksam dışında pek bir sıkıntı görmedim o yüzden almayı düşünüyorum.

Eski arabaları daha çok seviyorum, yani param olsaydı bile yeni bir araç almazdım. Şu anki aracım da 2004 model. Bakımı masrafı neyse yaptırır binerim. Mesela insanların 1.6 dizel Egea aldığı paraya W204 Mercedes C180 Kompressor alırdım şayet param olsaydı :)

Hocam öyle de İstanbul'da yaşamak şart değil, uygun bulsam Kars'ta baltık mimarisi dubleks ev alırım da pahalı :D
@ZCPS21 Hocam gülmeyin gerçekten çok güzel oluyorlar :D Ruslar da mimariden anlıyor.
İyi ev olsun yeter hocam, mimarisi zevk işi. Ben sade ve gösterişsiz tasarımdan hoşlanıyorum da işte fiyatlar uçuk.

En son baktığım dubleksler 1.5m paradan başlıyordu. 😂 Sıfır evler desen başlangıç 900 falan. Sudan ucuz mübarek.

İyi ev olsun yeter hocam, mimarisi zevk işi. Ben sade ve gösterişsiz tasarımdan hoşlanıyorum da işte fiyatlar uçuk.

En son baktığım dubleksler 1.5m paradan başlıyordu. 😂 Sıfır evler desen başlangıç 900 falan. Sudan ucuz mübarek.
Ya aslında İstanbul'a bu kadar göç olmazdı da, diğer illerde iş imkanı çok az, zorunlu göç oldu resmen.

Ya aslında İstanbul'a bu kadar göç olmazdı da, diğer illerde iş imkanı çok az, zorunlu göç oldu resmen.
İstanbul bataklık oldu artık, ben yaşamıyorum ama biliyorum akrabalardan. 😀
Adam İstanbul'da yaşıyor, denize girmeye İstanbul'dan Batı Karadeniz'e geliyor. Hayret ediyorum bu İstanbullulara. 😂

Hocam İstanbul'da harbiden yaşanmaz ya tekrar nefret ettim şehirden.
İstanbul’da gezilir(di) sadece, hiç bir zaman yaşanacak bir şehir olmadı bence. Ki şu an gezilmeye de gelinmez, hem saçma pahalılığından dolayı hem de mülteci yuvası olduğundan dolayı.

Geçen sene Esenyurt’a gittim 10 gün civarı, bir gün bile mi olaysız polissiz geçmez dedim, geçmiyormuş 😂 Suriyelilerden tiksiniyor insan 1 gün sonra. Şimdiki hâlini düşünmek bile istemiyorum
Doğu'da da Elazığ vardı. 😂

Fiyatları uygunmuşta, bahsettiğiniz Elazığ Tunceli ilinin oradaki Elazığ ise düşünmek gerekiyor. 😂
Tunceli : ben ne alaka 😂

Hocam koltuklar deri ise revizyon istiyor, F23 şanzıman her ne kadar keyifli olsa bile eski motor çok yakıyor diğer F20 şanzımana göre. Yani bilmiyorum koltukları deri olanların o zamanlarda opsiyonluydu. Eğer kumaş olanını falan bulursanız neden olmasın diyelim. Bu arada 81 ilden araba bakın, Elazığ çevresinde eski arabaların temizini pek bulamazsınız.

Ayrıca soğuk mevsimden araba almayın, arabalar hemen ısınmayınca pistonlar daha çok aşınmış oluyor. Mesela deniz kenarına yakın yerlerdeki açık renkli arabalar yada yeni boyanmış arabalar ilk hedefiniz olabilir eğer rektefiye düşünmüyorsanız.

Dediğim gibi ustanız varsa yada tanıdık diyelim, az çok önceden bu işi daha da derinlemesine araştırarak arabayı ucuza alıp rektefiye işine girin. Zaten belli eder fiyatından. 20 küsür harcarsınız ama sıfır motor olur saçma sapan parmak kadar sensör yüzünden ustaya gidip servet harcamazsınız taksit taksit.
Değerlendireceğim, şimdiden teşekkür ederim çok sağolun :) Öncelikle benim aracı satmam lazım, onun da durumu şu an için belli değil biraz önümü görmem lazım sadece fikir almak için açtım başlığı.

Attığınız arabayı ilanlarda görmüştüm fakat bel altı boyalı istemiyorum, parça parça boyası olsun ve kaput tavan bagajda boya olmasın. Bendeki araba da o şekil çünkü. Ne bel altı boyalı araçlar gördük haşatı çıkmış macun yığını :)

Eskişehirde bir tane ilan var, uzun bir zamandır takip ediyorum aracı. Siz de bakın isterseniz.

Link gelmemiş 5 dk içinde mesajı düzenleyip atıyorum.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-orjinal-degisensiz-bakimli-1041300256/detay

Son düzenleme:
İstanbul’da gezilir(di) sadece, hiç bir zaman yaşanacak bir şehir olmadı bence. Ki şu an gezilmeye de gelinmez, hem saçma pahalılığından dolayı hem de mülteci yuvası olduğundan dolayı.

Geçen sene Esenyurt’a gittim 10 gün civarı, bir gün bile mi olaysız polissiz geçmez dedim, geçmiyormuş 😂 Suriyelilerden tiksiniyor insan 1 gün sonra. Şimdiki hâlini düşünmek bile istemiyorum

Tunceli : ben ne alaka 😂

Değerlendireceğim, şimdiden teşekkür ederim çok sağolun :) Öncelikle benim aracı satmam lazım, onun da durumu şu an için belli değil biraz önümü görmem lazım sadece fikir almak için açtım başlığı.

Attığınız arabayı ilanlarda görmüştüm fakat bel altı boyalı istemiyorum, parça parça boyası olsun ve kaput tavan bagajda boya olmasın. Bendeki araba da o şekil çünkü. Ne bel altı boyalı araçlar gördük haşatı çıkmış macun yığını :)

Eskişehirde bir tane ilan var, uzun bir zamandır takip ediyorum aracı. Siz de bakın isterseniz.

Link gelmemiş 5 dk içinde mesajı düzenleyip atıyorum.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-orjinal-degisensiz-bakimli-1041300256/detay
Bunu ben de gördüm olabilir. Ama rektefiyeye para kalmayabilir hocam. Ben fikrimi söyledim oraları siz ayarlayın bence.

Geri
Yukarı