Opel vectra b muhteşemliği

Ella Freya

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
14
Yer
Ötüken
Bizdeki 60.000 km (satarken 120.000 idi 2016'da) 1998 1.6 GL versiyonuydu. Üstüne 2 araba değiştirdik Megane 2 DCI derken Fluance 2016 DCI aldık. Ama çocukluğum ve ondan aldığım tadı hiçbir şeyden almadım. Hatta o kadar özledim ki bu konuyu açtım. Şu an temizleri 55-65 arası. Kalkışlarda BMW ve Mercedes gibi eski modellerden iyidir. E36 gibi araçlardan şehir içinde daha atikti. Ama şu anki Turbo arabalar ile karşılaştırmak aptallıktır. 1996'da ilk modeli çıktı. 1998'de motor değişti ve 2000'de kasa değişti B2 oldu.

B olan modele bakın:

Şansa kader bakın Şubat ayında hayatta olduğuna dair fotoğraf attı abim. Yağ yaktığı için satmıştık. Dışı her şeyi aynı bir tek kış olduğu için jantları değiştirmiş kara jant takmış adam neden bilmiyoruz. Ama onu görünce ilk çok değişik olmuştum. İllaki duygularımı anlayan birisi çıkacaktır :)

Bizdeki 60.000 km (satarken 120.000 idi 2016'da) 1998 1.6 GL versiyonuydu. Üstüne 2 araba değiştirdik megane 2 dcı derken fluance 2016 dcı aldık. Ama çocukluğum ve ondan aldığım tadı hiçbir şeyden almadım. Hatta o kadar özledim ki bu konuyu açtım. Şu an temizleri 55-65 arası. Kalkışlarda BMW ve Mercedes gibi eski modellerden iyidir. E36 gibi araçlardan şehir içinde daha atikti. Ama şu anki Turbo arabalar ile karşılaştırmak aptallıktır. 1996'da ilk modeli çıktı. 1998'de motor değişti ve 2000'de kasa değişti B2 oldu.

B olan modele bakın:

Şansa kader bakın şubat ayında hayatta olduğuna dair fotoğraf attı abim. Yağ yaktığı için satmıştık. Dışı her şeyi aynı bir tek kış olduğu için jantları değiştirmiş kara jant takmış adam neden bilmiyoruz. Ama onu görünce ilk çok değişik olmuştum. İllaki duygularımı anlayan birisi çıkacaktır :)

Benim R34 sevgim, sizin vectra b sevgisi sanırım.

V6 yaktığı kadar gidemiyor malesef. Temiz 2.0, V6 gibi gidiyor daha az yakıyor. Zaten Türkiye sınırları içinde 4 silindir üstü fantazi. Ama sesi çok iyi be.
Egzoz modifiyelisini gördüm. V6'nın hazzını veriyor. Harika bir ses. Nede olsa eski bir motor çok illede gitsin diye beklememek lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ezgoz modifiyelisini gördüm. V6'nın hazzını veriyor. Harika bir ses. Nede olsa eski bir motor çok illede gitsin diye beklememek lazım.
Turbo yoksa performans beklenmez zaten. Bazıları turbo takıyor. Ama 10-15 bin lazım. Eğerki Los Angeles gidersem yemin ediyorum Vauxhall Vectra B alıp köküne kadar turbolayacağım :)

Geri
Yukarı