Malwarebytes benzeri Anti-Virüs programı önerisi

Ne? Programın kendisi pua zaten hatta zararlı yazılım bile denilebilir ne ikonları güven verdi ne de arayüzü, üstelik anti spyware yazıyor; arkadaş anti virüs istiyor. ESET öneririm.
Arkadaş Malwarebytes tarzı bir program istemiş buna en yakın SAS*. Ayrıca beni uğraştırmadan zararlı yazılım olduğuna dair ciddi bir kaynak gösterirseniz incelemek isterim.

Arkadaş Malwarebytes tarzı bir program istemiş buna en yakın sas*. Ayrıca beni uğraştırmadan zararlı yazılım olduğuna dair ciddi bir kaynak gösterirseniz incelemek isterim.

Zararlı yazılım mı dedim şimdi ben? Denilenebilir dedim. "bilgisayarın çalışmasını yavaşlatır, kilitlenmelere sebep olur, uninstall esnasında biri iki dosyayı da beraberinde götürür. Faydası yerine zararı çoktur. Uzak durulasıdır." ekşi'den alıntı. Bazen dosyaları silebilir tabii.

Zararlı yazılım mı dedim şimdi ben? Denilenebilir dedim. "bilgisayarın çalışmasını yavaşlatır, kilitlenmelere sebep olur, uninstall esnasında biri iki dosyayı da beraberinde götürür. Faydası yerine zararı çoktur. Uzak durulasıdır." ekşi'den alıntı. Bazen dosyaları silebilir tabii.
Dostum kaynak paylaşır mısın bana ne ekşiden! Boş yapıyorsun durduk yere. Eğer "zararlı yazılım bile denilebilir diyorsan" kaynak paylaşacaksın? Bilmediğin ya da anlamadığın programı havadan karalıyorsun!

Geri
Yukarı