Malwarebytes browser guard işe yarıyor mu?

Makaleler
33
Daha fazla  
Ben, rastgele Malwarebytes'in sitesinde dolaşırken, eklentisini fark ettim. Eklentisi, reklam engelliyor, zararlı yazılımlardan koruyor, dolandırıcıları engelliyor vs. Ben, AdGuard kullanıyorum zaten. Reklam engelleyici özelliği işime yaramayacak. Bu yüzden o tiki kaldırdım. Sadece PUP, malware, scams özelliği açık. AdGuard'ın koruma ayarlarını kapattım. Sizce kullanılır mı? Ücretsiz bir eklenti.
Eklentinin içeriği bu şekilde:

Malwarebytes Eklenti Ayarları- Technopat Sosyal.png

@26318

Malwarebytes tost makinesi çıkarsa gider ilk günden alırım.
İşe yarıyor hocam. Ben 1 ay kadar kullanmıştım. Sonra sıktı düz Chrome devam ettim nedenini bilmiyorum :D

Antivirüs yazılımı kullanıyorsanız, tarayıcıya enjekte bir işlem çalıştırdıklarından kendi uzantıları bile gereksiz. Reklam engelleme konusunda uBlock Origin ya da AdGuard kadar iyi değilse tamamen gereksiz. Genellikle bu uzantılar yüksek kaynak tüketiyor. Ayrıca reklam engelleyiciler kadar düzenli güncelleme almıyorlar. Bariz sayfa yavaşlığı oluşturduklarında, düzeltilmesini beklemek falan sıkıntı.

Test etmek amaçlı kurdum. Reklam engelle konusunda aşırı başarısız.

Screenshot_9.png

Screenshot_10.png

Ublock Origin ve Privacy Badger kullanırken tarayıcı daha hızlıydı. Sayfa açılışını da olumsuz etkiliyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı